Patron Bebek 2: Aile Şirketi – The Boss Baby: Family Business

PATRON BEBEK 2: AİLE ŞİRKETİ

DreamWorks Animation’ın Oscar adayı, gişe rekortmeni komedi filminin devamında Templaton kardeşler; Tim (James Marsden, X-Men serisi) ve Patron Bebek, küçük kardeşi Ted (Alec Baldwin) yetişkin olmuş ve birbirlerinden ayrı düşmüşlerdir. Tim, artık evli, çalışmayan bir babadır. Ted, yüksek riskli yatırım fonu CEO’sudur. Ama modern ve hevesli bir yaklaşıma sahip olan yeni bir patron bebek onları bir araya getirmek ve yeni bir aile şirketine ilham olmak üzeredir.

Tim ve evin geçimini sağlayan karısı Carol (Eva Longoria), 7 yaşındaki süper zeka kızları Tabitha (Ariana Greenblatt, Avengers: Sonsuzluk Savaşı) ve yeni doğan, sevimli bebekleri Tina (Amy Sedaris, Netflix’ten BoJack Horseman) ile birlikte banliyöde yaşarlar. Prestijli Acorn Gelişmiş Çocukluk Merkezi’nde sınıfının birincisi olan Tabitha, Ted amcasını idolleştirmiştir ve büyüdüğünde onun gibi olmak ister. Ama hâlâ aşırı aktif ve gençlere özgü hayal gücüyle temasta olan Tim, Tabitha’nın çok fazla çalışmasından ve normal çocukluğu kaçırdığından endişe eder.

Bebek Tina Tabitha’nın okulunun ve gizemli kurucusu Dr Erwin Armstrong’un (Jeff Goldblum), ardındaki karanlık sırları açığa çıkarmak üzere BabyCorp için çalışan çok gizli bir ajan olduğu ortaya çıktığında bu durum Templeton kardeşleri beklenmedik yollarla yeniden bir araya getirecek ve aile olmanın anlamını yeniden değerlendirmelerine ve gerçekte neyin önemli olduğunu keşfetmelerine yol açacaktır.

“Patron Bebek 2: Aile Şirketi – The Boss Baby: Family Business” yazısını okumaya devam et

Belalı Karakol – Copshop

BELALI KARAKOL

GERARD BUTLER’DAN AKSİYON DOLU BİR FİLM

Belalı Karakol (Copshop) küçük bir kasabadaki polis merkezinde;
profesyonel bir katil olan Bob Viddick (Gerard Butler), akıllı çaylak polis Valerie Young (Alexis Louder), iki yüzlü bir dolandırıcı olan Teddy Murretto (Frank Grillo) ve ne zaman ne yapacağı belli olmayan psikopat tetikçi Anthony Lamb (Toby Huss) arasında yaşanan aksiyon dolu bir hikayeyi konu alıyor. Kurt, McLeod’un Mark Williams ile birlikte yazdığı hikayede, bir polis karakolunda yaşanan beklenmedik olaylar ölüm kalım savaşına dönüşüyor. Gerard Butler’ın Viddick karakterine hayat verdiği filmin yönetmeni ise Joe Carnahan. 17 Eylül’de vizyona girecek olan Belalı Karakol’da, birbirlerini öldürmek için türlü planlar yapan düşmanların hesaplaşmasını oluk soluğa izleyeceksiniz!

Yönetmen: Joe Carnahan
Oyuncular: Gerard Butler, Frank Grillo, Toby Huss, Ryan O’Nan
Tür: Aksiyon
Süre:107′
Yapım Yılı:2021

“Belalı Karakol – Copshop” yazısını okumaya devam et

Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası – Escape Room: Tournament Of Champions

ÖLÜMCÜL LABİRENT: ŞAMPİYONLAR TURNUVASI
“ESCAPE ROOM: TOURNAMENT OF CHAMPIONS”

“Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası” dünyanın dört bir yanındaki sinemaseverleri korkuya sürüklemiş aynı adlı hit psikolojik gerilim yapımının devam filmi. Bu bölümde, altı kişi farkında olmadan kendilerini bir başka kaçış odaları serisine hapsolmuş bulur, hayatta kalmaları için gerekenleri yavaş yavaş ortaya çıkarırlar… ve daha önce hepsinin oynadığı oyunu keşfederler.

Columbia Pictures bir Original Film yapımı olan “Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası”nı sunar. Filmin başrollerini Taylor Russell ve Logan Miller paylaşıyor. Adam Robitel’in yönettiği filmin yapımcılığını Neal H. Moritz; ortak yapımcılığını Oren Uziel; yönetici yapımcılığını ise Adam Robitel, Karina Rahardja, ve Philip Waley üstlendi.

“Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası”nın senaryosu Will Honley, Maria Melnik, Daniel Tuch ve Oren Uziel’in hikayesi de Christine Lavaf ve Fritz Bohm’un imzasını taşıyor. Filmin görüntü yönetimini ACS’ten Marc Spicer, yapım tasarımını Edward Thomas, kurgusunu ACE’den Steven Mirkovich ile Peter Pav, müziğini ise Brian Tyler ve John Carey gerçekleştirdi.

“Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası – Escape Room: Tournament Of Champions” yazısını okumaya devam et

Baba – The Father

Baba – The Father

Anthony 80 yaşında, biraz huysuz, ısrarla yalnız yaşamak isteyen ve kızının kendisine önerdiği tüm yardımcıları geri çeviren bir adamdır. Ancak kızı artık günlük ziyaretlerini yapamayacağı ve Anthony’nin gerçeklik algısı sarsılmaya başladığı için, bir yardımcı bulmak zorunlu hale gelir. Hafızasının gelgitlerini yaşarken, Anthony kendi kimliğinin ve geçmişinin ne kadarına tutunabilecektir? Olivia Colman ve Anthony Hopkins’in muhteşem performanslarıyla BABA, iki dalda Oscar ödüllü.

Yönetmen: Florian Zeller
Oyuncular: Anthony Hopkins, Olivia Colman, Mark Gatiss
Ülke: Birleşik Krallık, Fransa
Dağıtım: Bir Film
Yapım: Simon Friend, David Parfitt
Yapım Yılı: 2020
Tür: Dram
Süre: 97′

“Baba – The Father” yazısını okumaya devam et

Kimetsu Orkestrası Konseri – Kimetsu Orchestra Concert

KIMETSU ORKESTRASI KONSERİ / 17 EYLÜL 2021 SİNEMALARDA !

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba hikâyesini yeniden yaşayabileceğiniz bu özel orkestra konserinde animeden görüntüleri Tokyo Filarmonik Orkestrası’ndan canlı müzik eşliğinde izleyeceksiniz.

Yaratıcı: Koyoharu Gotouge
Beskekârlar: Go Shiina, Yuki Kajiura, Kayoko Kusano
Aranjörler: Souhei Kano, Kayoko Naoe, Yu Kobayashi, Sachiko Miyano, Daisuke Shinoda, Ryotaro Yagi, Takahiro Tsuji
Söz Yazarları: Yuki Kajiura, ufotable
Orkestra Şefi: Hirofumi Kurita
Sanatçılar: Tokyo Filarmonik Orkestrası
Vokaller: Nami Nakagawa, Maiko Katagiri
Bambu Flüt: Kei Sakamoto
Piyano: CHIAKi
Davullar: Tohru Hasebe
Bas: Futoshi Sakai
Gitar: Seigo Shishikura
Klavye: Jun Abe
Süre: 114 Dakika

“Kimetsu Orkestrası Konseri – Kimetsu Orchestra Concert” yazısını okumaya devam et

Yeraltı – Underground

Yeraltı – Underground

Emir Kusturica’nın bu kült filmi bir yer altı silah üreticisinin hikayesine odaklanıyor: Belgrad’da Marko’nun hedeflediği ortam fazlasıyla sağlanmıştır. Marko, arkadaşı Blacky ve yoldaşlarını yeraltında bulunan bir mahzene yerleştirir. Orada silah üreteceklerdir. Marko’nun fikrine göre, savaş sone erip de dışarı çıktıklarında yeryüzünde bir cennet karşılayacaktır herkesi. Zaman geçip de barış ilan edildiğinde ise yer üstünde çok şey değişir. Ama yeraltında her şey aynı şekilde devam eder.

Yönetmen: Emir Kusturica
Oyuncular: Predrag ‘Miki’ Manojlovic, Lazar Ristovski, Mirjana Jokovic
Yapım Yılı: 1995
Yapım: Karl Baumgartner, Pierre Spengler
Tür: Dram – Fantastik – Komedi
Süre: 170′
Dil: Sırpça, Almanca, Fransızca, İngilizce, Rusça; Türkçe altyazılı

“Yeraltı – Underground” yazısını okumaya devam et

Elmalar – Apples

Elmalar – Apples

Ani bellek yitimine sebep olan gizemli bir salgın, dünyayı etkisi altına almıştır. Aris, geçmişini hatırlamayan ve herhangi bir yakınına ulaşılamayan hastalara yeni birer kimlik kazandırma amaçlı program kapsamında tedavi görmeye başlar.

Cate Blanchett’ın yapımcısı olduğu “ELMALAR / APPLES”ın yönetmeni Christos Nikou, Yorgos Lanthimos’un Dogtooth ve Richard Linklater’ın Before Midnight filmlerinin ekibinde görev almıştı. Venedik Film Festivali’nde Orizzonti bölümünün açılış filmi olan APPLES; Toronto ve Telluride film festivallerinin de programında yer aldı ve dünyanın çeşitli yerlerindeki film festivallerinde çok sayıda ödüle layık görüldü. Film, bu yıl Yunanistan’ın Oscar adayıydı.

Yönetmen: Christos Nikou
Oyuncular: Aris Servetalis, Sofia Georgovassili, Anna Kalaitzidou
Ülke: Yunanistan, Polonya, Slovenya
Tür: Bilim Kurgu – Dram – Komedi

“Elmalar – Apples” yazısını okumaya devam et

Dark Web – Karanlıktaki Çığlık

Dark Web | Karanlıktaki Çığlık

17 Eylül’de vizyona giriyor

Genç bir YouTuber olan “Ludovico 122”, Dark Web’in sekizinci seviyelerine ulaşmaya çalışır ve izleyicileri için deneyimi filme alırken internetin en derin ve bilinmeyen kısmına nüfuz eder. Ancak hayatını değiştirecek korkunç bir sürprizle karşılaşacağından habersizdir… İnternetin geleneksel arama motorları tarafından erişilemeyen büyük kısmının dark webde yer aldığı düşünülmektedir. Uzmanlar, arama motorlarının internet üzerinden erişilebilen tüm içeriğin %1’inden daha azını taradığını ve dizine eklediğini tahmin ediyor.

Yönetmen: Diego Savignano
Oyuncular: Lucas Sarquiz, Jimena Frontera, Chucho Fernández, Clara Kovacic
Tür: Gerilim, Korku
Vizyon Tarihi: 17 Eylül 2021

“Dark Web – Karanlıktaki Çığlık” yazısını okumaya devam et

Amacı Olmayan Grup

ÇAKALLARLA DANS’ EFSANESİNİN YARATICILARINDAN
KAHKAHA TUFANI YENİ BİR FİLM GELİYOR

‘AMACI OLMAYAN GRUP’ 17 EYLÜL’DE SİNEMALARDA

Seyirciden büyük ilgi gören ‘Çakallarla Dans’ serisi ile Türk sinema tarihinin unutulmaz başarılarından birine imza atan Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi, 17 Eylül’de vizyona girecek ‘Amacı Olmayan Grup’ filmi için bir kez daha güçlerini birleştirdi.

‘Çakallarla Dans’ serisinin yazarı olarak tanınan Ali Tanrıverdi’nin ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu, yapımcılığını ise Sugarworkz adına Murat Şeker’in üstlendiği filmin senaryosunu, ‘Çakallarla Dans’ta olduğu gibi ikili yine birlikte kaleme aldı.

Sarp Bozkurt, Ali Barkın, Çağla Irmak, Gamze Karaduman, Hakan Bilgin, Hülya Gülşen ve Müfit Can Saçıntı’nın kadrosunda yer aldığı filmde ‘Çakallarla Dans’ serisi yıldızları da sürpriz rollerde karşımıza çıkacak.

AMAÇSIZ BİR AMAÇ ARAYIŞI
Sosyal medyada büyük ilgi gören ve Youtube’da 1 milyonu aşkın takipçisi bulunan gerçek ‘Amacı Olmayan Grup’tan esinlenerek hayata geçirilen proje, dijital dünyanın getirdiği yeni sosyal ilişkileri eğlenceli bir dille anlatıp kuşak çatışmalarını bol kahkahalı bir komediyle beyaz perdeye aktaracak.

“Amacı Olmayan Grup” yazısını okumaya devam et

Durgun Su – Stillwater

Durgun Su – Stillwater

Özet : Matt Damon’ın başrolünde yer aldığı Stillwater, Marsilya’da okuyan kızı Allison’ın, işlemediğini iddia ettiği bir cinayetin zanlısı olarak tutuklanması sonucu kızını hapisten çıkarmak adına soluğu Fransa’da alan Bill isimli bir babanın hikâyesini anlatıyor. Kızının hapse girmesi ile büyük bir yıkıma uğrayan Bill, kızının yanında olabilmek için Oklahoma’dan Marsilya’ya gider. İşlemediğini iddia ettiği bir cinayet vakasından dolayı hapiste bulunan kızını içine düştüğü durumdan kurtarmak isteyen Bill, kendisini zorlu bir mücadelenin içine atar. Ancak onun işi hiç de kolay değildir. Bill, kültürel farklılıklar, anlayamadığı bir dilin önüne çıkardığı engeller ve karmaşık bir hukuk sistemi ile karşı karşıya kalsa da, kızını kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Kızını temize çıkarmaya çalışırken Marsilya’da tanıştığı bir kadın ve kızından da yardım alan Bill, bu süreçte kendini keşfetme yolculuğuna çıkar.

“Durgun Su – Stillwater” yazısını okumaya devam et

Çok Satanlar – Best Sellers

ÇOK SATANLAR – BEST SELLERS – 10 EYLÜL’DE SİNEMALARDA

6 Oscar Adaylığı ve 2 Oscar Sahibi MICHAEL CAINE’den

İnzivaya çekilmiş, yaşlı, huysuz ve alkolik bir yazar ile yeni çağın ve teknolojinin tüm pazarlama tekniklerine hakim genç editör, uzun, amansız ve cüretkar bir kitap turnesine çıkarlar.

Lucy Stanbridge babasının butik yayınevini devralmış hırslı bir editördür. Çıkardığı gençlik kitapları şirketi batırmanın eşiğine getirdiğinde ise son çare olarak tozlu rafların içinden eski bir sözleşme bulur; yıllar önce şirketi meşhur eden eski yazarları Harris Shaw, yayınevine bir kitap borçludur. İnzivaya çekilmiş, yaşlı, huysuz ve alkolik Harris ile yeni çağın ve teknolojinin tüm pazarlama tekniklerine hakim genç Lucy, uzun, amansız ve cüretkar bir kitap turnesine çıkarlar. Ancak Lucy, şöhretin servet getirmediğinin, Twitter takipçilerinin hiçbir işe yaramadığının ve korumaya çalıştığı mirasın, geçmişin saklayamadığı yalanların küllerinden doğacağının farkına varacaktır.

“Çok Satanlar – Best Sellers” yazısını okumaya devam et

İnsanlar İkiye Ayrılır

İNSANLAR İKİYE AYRILIR 10 Eylül’de Sinemalarda

57. Antalya Altın Portakal Film Festivali
Ulusal Yarışma – En Senaryo, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu (Nezaket Erden)

Özet: Uzun zamandır iş bulamayan genç bir kadın olan Duygu, son çare olarak bankalar adına telefonla borç tahsilatı yapan şirketlerden birisinde çalışmaya başlar. Borçlular üzerinde psikolojik baskı kurma metotları öğretilen Duygu, kısa zaman içinde çalıştığı şirketin en başarılı elemanlarından birine dönüşür. En yüksek tahsilatı yapan çalışanın ek prim kazandığı firmada, başka bir dişli çalışan olan Bahadır’la, Duygu arasında kıyasıya bir rekabet başlar. Duygu ve Bahadır arasındaki çekişme, Ceren Gürel adlı genç bir kadının dosyası üzerinde çalışmaya başlamalarıyla içinden çıkılmaz bir hal alır. Her ikisi de Ceren’i manipüle ederek kendi tarafına çekmeye çalışır. Ceren başlangıçta Duygu ile birlikte hareket etmeyi seçse de, Bahadır’ın çekimine karşı koyamaz ve zamanla genç adamın etki alanına girer. Ancak Ceren Gürel dosyası göründüğünden çok daha büyük bir sürpriz içermektedir.

“İnsanlar İkiye Ayrılır” yazısını okumaya devam et

“Z” 10 Eylül’de Sinemalarda

Z Bu Cuma Sinemalarda!

Son Durak 2 filmi, Talihsiz Serüvenler Dizisi, Bates Motel ve Supernatural dizilerinden tanıdığımız Keegan Connor Tracy’nin başrolünde olduğu, Still/Born filminin yönetmeninden hafızalardan kolay kolay silinmeyecek bir korku.

Bunları Biliyor Muydunuz?

Başrolde “Bates Motel”, “The Magicians”, “Supernatural” ve “A Series of Unfortunate Events” dizileriyle tanıdığımız Keegan Connor Tracy yer alıyor.

Filmde Jenna karakterine can veren Sara Canning, “The Vampire Diaries” dizisinde de Jenna karakterini oynuyordu.

Oyuncu Sara Canning ile yönetmen Brandon Christensen, yönetmenin bir sonraki projesi “Superhost”ta da beraber çalışacaklar.

Joshua’yı canlandıran genç oyuncu Jett Klyne, şimdiden “Wandavision”, “Chilling Adventures of Sabrina” ve “The X Files” gibi önemli yapımlarda yer aldı.

““Z” 10 Eylül’de Sinemalarda” yazısını okumaya devam et

Elli Kelimelik Mektuplar

“ELLİ KELİMELİK MEKTUPLAR” 10 EYLÜL’DE SİNEMALARDA

Emir Khalilzadeh’in yönetmenliğini yaptığı başrollerini Gizem Karaca, İlker Kızmaz, Tekin Temel, Derya Alabora ve İlhan Şeşen’in paylaştığı “Elli Kelimelik Mektuplar” filmi 10 Eylül’de vizyona giriyor.
Yapımcılığı İstanbul Medya Akademisi ve Medya Fikir Kulübü tarafından yapılan Elli Kelimelik Mektuplar filmi; Adnan Menderes döneminde Ulaştırma Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Başbakan Yardımcılığı ve Bayındırlık Bakanlığı görevlerinde bulunan Tevfik İleri’nin 27 Mayıs darbesiyle Yassıada’ya sürgün edilişini ve ailesinin başından geçen olayları anlatıyor.

“Elli Kelimelik Mektuplar” yazısını okumaya devam et

Lavinya

Lavinya

Özet : Lavinya, üniversiteden beri ilişkileri süren Can ve Ezgi çiftiyle iki kez düşük yaptıktan sonra yeniden hamile kalan Elif’in hayatlarının kesişmesi sonrası gelişen olayları konu ediniyor. Can ve Ezgi, üniversitede başlayan ilişkilerini mesleki olarak aynı hedef ve doğrultuda olduğu için uzun yıllar devam ettirmiş ve bu süreç evlilik kararı almalarıyla sonuçlanmıştır. Ezgi genel olarak herkes tarafından beğenilecek güzelliğe ve tatmin edici bir mesleki birikime sahiptir. Zamanlarının çoğunu birlikte işlettikleri botanik bahçede geçirdikleri için kendilerine sakin bir yaşamı benimsemiş olsalar da, hayatlarındaki tek sıkıntı Ezgi’nin kardeşi Burak’tır… Burak yapı itibariyle ipe sapa gelmez, kontrol edilmesi güç ve kavga yanlısı bir adamdır. Can ve Burak bekarlığa veda partisine gittikleri gece, hamile olduğunu haber vermek için aile eğlencesi yapan Elif ve Ali çifti ile karşılaşırlar. Ali ve Elif 5 yıl önce güzel bir evliliğe adım atmış olsalar da hamilelik sürecindeyken Elif’in iki kere bebeğini kaybetmesi ilişkilerini temelden sarsmıştır. Bu yüzden de evlilik süreçleri her zaman zor ve yıkıcı geçmiştir. Elif’in yaşadığı içine kapanık depresif hayat, yeni bir hamilelik haberiyle tekrar canlanmıştır.

“Lavinya” yazısını okumaya devam et

Pişiriciler

Pişiriciler

Özet : 200 yıldır Elfler yerin altında yaşamakta ve insanlardan saklanmaktadır. Bir gün, hayat dolu Elf kızı Helvi, bu duruma daha fazla dayanamaz ve iki arkadaşıyla birlikte yeryüzüne, insanların dünyasına tırmanarak hayatını değiştirmeye karar verir. Bir takım eğlenceli maceralardan sonra, Helvi’nin başlangıçta huysuz bir pasta şefi olan Theo’yla artan dostluğu, hayattaki gerçek amaçlarını kendisine ve tüm diğer Elflere hatırlatacaktır: Başkalarına yardım etmek!

Yönetmen: Ute von Münchow-Pohl
Süre: 78 Dakika
Tür: Animasyon
Vizyon Tarihi: 10 Eylül 2021

“Pişiriciler” yazısını okumaya devam et

Baturalp: Ah Be Abii

Baturalp

Özet : Baturalp, Küçük Şirin herkesin birbirini tanıdığı bir mahallede kendi halinde yaşayan biridir. Kardeşi gibi sevdiği en yakın arkadaşı Mahmut la birlikte kendisine ait olan kahvehaneyi işletmektedirler. Bir gece Mahmutla birlikte kahvehaneyi kapatmış eve giderlerken sokakta silah sesi duyarlar sesin geldiği yöne doğru bakarlar ve bir arabanın içinden iki kişi inip koşarak uzaklaşır. Baturalp ve Mahmut hemen duruma müdahele etmek için aracın yanına yaklaşır ve bir adamın ölmüş olduğunu görürler. Arabanın içerisinde öldürülen adamın yan koltuğunda büyük siyah bir çanta görürler ve alıp hızla olay yerinden uzaklaşırlar. O esnada onları izleyen iki mafya elemanı ikilinin peşlerine takılıp eve kadar takip ederler.

“Baturalp: Ah Be Abii” yazısını okumaya devam et

Sir-Ayet: Ölü Doğan

SİR-AYET ÖLÜ DOĞAN – 10 EYLÜL 2021 SİNEMALARDA!

Bir klinikte doktor olarak çalışan Hazal beş yıl önce kaybettiği annesini son dönemlerde çok sık rüyalarında görmeye başlar. Gördüğü rüyalarda annesi kötü ve korkunç bir halde, sanki ondan yardım ister gibidir. Hazal evinde de anlam veremediği bazı gizemli işaretler ve sesler duymaya başlar. Bu durum psikolojisini günden güne bozmaktadır. Kendisi gibi doktor olan en yakın arkadaşı Şenay da Hazal’ın son dönemlerdeki değişiminin farkındadır. Şenay ve Hazal birlikte Şenay’ın annesini ziyarete giderler. Hazal’ın sorunlarını dinleyen Şenay anne Hazal’a, bu konulara oldukça hakim olduğuna şahitlik ettiği yaşlı bir şifacı kadına gitmesini tavsiye eder. Şifacı yaşlı kadın, sorunlarından kurtulabilmesi için Hazal’a yol gösterir ve artık Hazal geri dönülmesi mümkün olmayan korku dolu bir yolculuğa başlar.

“Sir-Ayet: Ölü Doğan” yazısını okumaya devam et

Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Treni

DEMON SLAYER – THE MOVIE : MUGEN TRENİ – 20 AĞUSTOS 2021 SİNEMALARDA !

Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Treni

Sonsuza dek sonsuz bir rüyanın içinde kaybolmak…

Tanjiro ve ekibi, Butterfly Mansion’da rehabilitasyon eğitimlerini tamamlayıp bir sonraki görevlerine, çok kısa bir süre içinde 40’tan fazla kişinin kaybolduğu Mugen Treni’ne varıyorlar. Tanjiro ve Nezuko, Zenitsu ve Inosuke ile birlikte Demon Slayer Corps’un en güçlü kılıç ustalarından biri olan Flame Hashira Kyojuro Rengoku’ya katılarak umutsuzluğa giden yolda Mugen Treni’ndeki iblisle yüzleşirler.

Orijinal Yaratıcı: Koyoharu Gotouge
Yönetmen: Haruo Sotozaki
Senaryo: ufotable
Müzik: Gō Shiina, Yuki Kajiura
Karakter Tasarımı: Akira Matsushima
Seslendirenler:
Natsuki Hanae (Tanjiro Kamado)
Akari Kito (Nezuko Kamado)
Daisuke Hirakawa (Enmu)

“Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Treni” yazısını okumaya devam et