ANNE HATHAWAY (Sarah Barlage Bilott)

Aktör ve yapımcı olarak çok yönlülüğü ile bilinen Oscar ödüllü bir aktristir. En son Serenity’de Matthew McConaughey ve Diane Lane ile birlikte rol aldı. Sandra Bullock, Cate Blanchett, Sarah Paulson, Mindy Kaling, Helena Bonham Carter ve Rihanna ile birlikte Ocean’s Eight’te ve Rebel Wilson’la birlikte The Hustle’da rol aldı. People dergisi tarafından 2006 yılında En Güzel 50 İnsan arasında gösterilen Anne Hathaway Sefiller filmindeki performansı ile övgü dolu yorumlar ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Akademi Ödülü’ü kazanmıştır.

“ANNE HATHAWAY (Sarah Barlage Bilott)” yazısını okumaya devam et

Karanlık Sular – Dark Waters

KARANLIK SULAR DARK WATERS 07 ŞUBAT’TA SİNEMALARDA TÜRKÇE ALTYAZILI

FİLM HAKKINDA • Nathaniel Rich’in New York Times Dergisi’nde çığır açan makalesinden yola çıkılan, inatçı çevre savunma avukatı olan Rob Bilott’ın DuPont ve Teflon’un hikayesi. • Film kış aylarında Cincinnati ve Batı Virginia’da çekildi. Çok sayıda gerçek mekanlarda çekim yapıldı. • Mükemmel oyuncu kadrosunun yanında birçok yerel aktör de filme dahil oldu. • Zamanın ve mekânın özgüllüğü, havalı bir gözlemsel stili vurgulamak için zıt yerleri birbirine harmanlanıp görsel bir dille aktarılmıştır. • Mark Ruffalo, Rob ve ailesi ile çok fazla zaman geçirerek onların fiziki yapılarını, jestlerini, yürüdüğü ve yaşadığı yerleri gözlemlemiştir.

HİKAYE HAKKINDA Kariyerini ve ailesini dünyanın en büyük şirketlerinden birinin gizlediği karanlık bir sırrı ortaya çıkarmak ve topluma adalet getirmek için savaşan kahraman bir avukatın (Mark Ruffalo) hikayesi konu alınıyor. Onlarca yıl boyunca birçok insan ölümcül kimyasallara maruz kalmıştır. Çevre savunma avukatı Rob Bilott (Mark Ruffalo), büyük kimya şirketlerini savunan bir avukattır.

“Karanlık Sular – Dark Waters” yazısını okumaya devam et

Düzenbazlar – The Hustle

DÜZENBAZLAR

Eğlenceli komedi filmi DÜZENBAZLAR’da, Anne Hathaway ve Rebel Wilson, onlara yanlış yapan adamların hakkından gelmek için birlik olan, biri düşük diğeri ise yüksek sınıf iki dolandırıcıyı canlandırıyor.

DÜZENBAZLAR, 31 Mayıs 2019 tarihinde sinemalarda!

Yönetmen: Chris Addison
Hikaye: Stanley Shapiro & Paul Henning ve Dale Launer
Yazarlar: Stanley Shapiro& Paul Henning& Dale Launer& Jac Schaeffer
Yapımcı: Roger Birnbaum, Rebel Wilson

“Düzenbazlar – The Hustle” yazısını okumaya devam et

OCEAN’S 8

OCEAN’S 8
15 Haziran’da Sinemalarda.

HER HİLE BİR PROFESYONEL GEREKTİRİR

Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Awkwafina, Rihanna ve Helena Bonham Carter aksiyon macera “Ocean’s 8”de bir araya geliyor.

Beş yıl, sekiz ay, 12 gün… ve devam ediyor. Hapisten yeni çıkmış olan Debbie Ocean (Sandra Bullock) hikayelere konu olmuş kariyerinin en büyük soygununu işte bu kadar süredir kurgulamaktadır.

Ne gerektiğini bilmektedir: Başta eski suç ortağı Lou (Cate Blanchett) olmak üzere, kendi alanlarında en iyilerden oluşan bir ekibe ihtiyacı vardır. İki eski arkadaş uzmanlardan oluşan bir takım oluştururlar: Mücevherci Amita (Kaling); sokak dolandırıcısı Constance (Awkwafina); çalıntı mal alım satımında uzman Tammy (Paulson); hacker Nine Ball (Rihanna); ve moda tasarımcısı Rose Weil (Bonham Carter).

Hedef 150 milyon değerinde pırlantadır. Bu pırlantaların olduğu kolye dünya çapındaki aktris Daphne Kluger’ın (Hathaway) boynunu süsleyecek ve yılın en önemli organizasyonu Met Gala’nın odağı olacaktır. Planları kaya gibi sağlam görünse de, ekibin işlerini bitirip oradan çıkmaları için yaptıkları planı kusursuz uygulamaları gerekmektedir; üstelik her şey göz önünde gerçekleştirilecektir. “Ocean’s 8”da kadın oyuncu kadrosuna Kluger’ın Gala’da partneri olan, her şeyden habersiz Claude Becker rolündeki Richard Armitage ve parçaları birleştirmeye çalışan sigorta müfettişi John Frazier rolündeki James Corden eşlik ediyor. “OCEAN’S 8” yazısını okumaya devam et

Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden – Alice Through the Looking Glass

ALİS HARİKALAR DİYARINDA: AYNANIN İÇİNDEN

Disney’den “Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden” filminde Lewis Carroll’un sevilen hikayeleriyle unutulmaz karakterlerinin yepyeni ve benzersiz maceraları anlatılıyor. Alis yeraltının tuhaf dünyasına dönüyor ve Çılgın Şapkacı’yı kurtarmak için zamanda geçmişe yolculuk ediyor. Tim Burton tarafından yaratılan ve 2010’da beyaz perdede gösterime giren serinin ikinci filmi bu muhteşem dünyaya kendi eşsiz vizyonunu katan James Bobin’in yönetmenliğinde çekildi. Filmin senaryosu Linda Woolverton tarafından yazıldı ve filmde Lewis Carroll tarafından yaratılan karakterler yer alıyor. “Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden – Alice Through the Looking Glass” yazısını okumaya devam et