DC Süperevciller Takımı – DC League of Super Pets

DC Süperevciller Takımı – DC League of Super Pets

Yönetmen Jared Stern imzasını taşıyan yeni Warner Bros animasyon filmi “DC Süper Evciller Takımı” geliyor.DC Süper Evciller Takımı filminde, aynı süper güçleri paylaşan ayrılmaz ikili Süper Köpek Krypto ve Superman, Metropolis’te kötülere karşı beraber savaşıyorlar. Superman ve diğer Adalet Birliği üyeleri kaçırılınca, Süper Köpek Krypto barınaktaki hayvanlardan zoraki bir takım kurmak zorunda kalır. Yarasa Köpek Ace, Koca Göbekli PB, Kaplumbağa Merton ve Sincap Chip yeni kazandıkları güçlerin ustası olurken, bir yandan da Krypto’ya Süper Kahramanları kurtarmakta yardım edeceklerdir.
LEGO® film serisinin deneyimli yazar ve danışmanı Stern, bu filmle birlikte ilk animasyon film yönetmenliği çalışmasında izleyiciyle buluşuyor. Stern’in sık sık birlikte çalıştığı John Whittington ile birlikte yazdığı senaryo, Jerry Siegel ve Joe Shuster tarafından yaratılmış DC karakterlerine dayanmakta. Filmin yapımcılığını Patricia Hicks, Dwayne Johnson, Dany Garcia, Hiram Garcia ve Jared Stern üstlenmiş. Başyapımcı pozisyonunda John Requa, Glenn Ficarra, Nicholas Stoller, Allison Abbate, Chris Leahy, Sharon Taylor ve Courtenay Valenti bulunuyor.Stern’e destek olan yaratıcı ekipte yapım tasarımcısı Kim Taylor (The LEGO® Ninjago Movie) ve editörler David Egan (Game Night, Vacation) ve Jhoanne Reyes (Teen Titans GO! Young Justice) yer almaktalar. Müzikler, Steve Jablonsky (Transformers serisi) imzasını taşıyor.

“DC Süperevciller Takımı – DC League of Super Pets” yazısını okumaya devam et

Jungle Cruise

“Jungle Cruise”

Disney’in klasik Disney tema parkından ilham alan ve Dwayne Johnson ve Emily Blunt’un başrollerini paylaştığı muazzam ve vahşi Amazon’da eğlenceli ve heyecan dolu bir yolculuk olan “Jungle Cruise” geliyor.

Köhne ama büyüleyici teknesi La Quila’nın dümeninde, huysuz ve esprili kaptan Frank Wolff (Dwayne Johnson) ile hayatınızın macerası başlamak üzere!

Birinci Dünya Savaşı’nın ortasında, kararlı araştırmacı Dr. Lily Houghton (Emily Blunt), kendisini Amazon Nehri’nin en derin ve en tehlikeli kısımlarına götürmesi için, Frank’in şaibeli hizmetlerinden yararlanır. Kadim bir kabile eserinin -insanlığın kaderini değiştirme gücüne sahip efsanevi bir kalıntının- gizemini ortaya çıkarmayı ummaktadır.

Rakip nehir teknesi operatörü Nilo, Frank’i alt etmeye çalışırken, amansız bir Avrupa prensinin de peşlerinde olduğu, sık sık anlaşmazlıklar yaşayan sıra dışı ikili, kendilerini destansı bir maceraya atılmış bulurlar. Yolculukta onlara eşlik eden gerçek bir İngiliz beyefendisi olan Lily’nin erkek kardeşi MacGregor’la birlikte, yemyeşil yağmur ormanlarının aldatıcı güzelliğinde gizlenen, vahşi hayvanlardan zorlu düşmanlara ve hatta doğaüstü tehditlere kadar sayısız tehlike ile karşılaşırlar.

“Jungle Cruise” yazısını okumaya devam et

Jumanji: Yeni Seviye – Jumanji: The Next Level

Yeni yılın gelmesine az kalan günlerde, Jumanji: Yeni Seviye/Jumanji:The Next Level filminin 13 Aralık 2019 tarihinde sinemalara gelmesi ile oyun tekrar başlıyor.
Jumanji:Yeni Seviye/Jumanji:The Next Level bir önceki film olan Jumanji: Vahşi Orman/Jumanji:Welcome to the Jungle filminde geçen maceralarının ardından hayatta kalmayı başarmış dört genci bir araya getiriyor. Bu dört genç tatil döneminde üniversitelerinden New Hampshire Brantford’daki evlerine dönerler. Şimdi artık üniversiteli olan bu gençler kendi hayatlarında da yeni bir döneme girmeye çalışırlar. Spencer’in oyuna tekrar girmek zorunda kalmasının ardından Martha, Fridge ve Bethany yeniden bir araya gelirler ve Spencer’ı eve geri döndürebilmek için bir kurtarma görevi için Jumanji dünyasına girmek zorunda kalırlar.

“Jumanji: Yeni Seviye – Jumanji: The Next Level” yazısını okumaya devam et

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw – Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Hızlı ve Öfkeli serisi, tüm dünyada neredeyse 5 milyon dolar hasılat yapan sekiz filmden sonra şimdi de Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın, Luke Hobbs ve Deckard Shaw rollerini yeniden canlandırdığı, seriden bağımsız ilk filmleri olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw’u sunuyor.

Amerika’nın Diplomatik Güvenlik Hizmetlerinin sadık bir ajanı olan iri kıyım kanun adamı Hobbs ile eski bir İngiliz askeri elit ajanı olan ve kanunları hiçe sayan serseri Shaw (Statham), 2015 yılındaki Hızlı ve Öfkeli 7’deki ilk karşılaşmalarından beri şiddetli kavgalar ve ağız dalaşlarıyla birbirlerini yenmeye çalışmışlardır.

Ama siber genetik ile güçlendirilmiş anarşist Brixton (Idris Elba) insanlığı sonsuza dek değiştirebilecek kötü bir biyolojik tehdidin kontrolünü ele geçirdiğinde; aynı zamanda Shaw’un kız kardeşi olan korkusuz bir hain MI6 ajanıyla (The Crown’dan Vanessa Kirby) birlik olduğunda bu iki ezeli düşmanın kendilerinden daha kötü olabilecek tek adamı yenmek için birlikte çalışmaları gerekecektir.

“Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw – Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw” yazısını okumaya devam et

Gökdelen – Skyscraper

GÖKDELEN
Legendary’nin Gökdelen filminde başrolde dünya çapında bir ikon olan Dwayne Johnson, artık gökdelenlerin güvenliğini değerlendiren eski bir FBI Rehine Kurtarma Ekibi Lideri ve ABD savaş gazisi olan Will Ford’u canlandırıyor. Çin’deki görevi sırasında dünyanın en yüksek ve en güvenli binasının bir anda yandığını görür ve bu yüzden suçlanır. Aranan bir kaçak olan Will’in olayın sorumlularını bulması, adını temize çıkarması ve binanın içinde, yangın emniyet hattının yukarısında mahsur kalan ailesini kurtarması gerekmektedir.
Rawson Marshall Thurber (Central Intelligence, We’re the Millers) tarafından yazılan ve yönetilen Gökdelen’de yer alan diğer oyuncular; yetenekli Donama cerrahı, Will’in kurtarıcısı ve artık eşi olan Dr. Sarah Lawyer rolünde NEVE CAMPBELL (Netflix’te House of Cards), Pearl’ü hayal eden vizyoner, atılımcı milyarder, Zhao MingZhi rolünde CHIN HAN (The Dark Knight), ölümcül, intikam dolu Kores Botha rolünde ROLAND MØLLER (Atomic Blonde), küçümsenen sigortacı ve birçok sırrı taşıyan Bay Pierce rolünde NOAH TAYLOR (HBO’s Game of Thrones). “Gökdelen – Skyscraper” yazısını okumaya devam et