Aşk Her Yerde – Love Actually

Aşk Her Yerde – Love Actually

Unutulmaz replikleri, dokunaklı sahneleri ve etkileyici müzikleriyle gelmiş geçmiş en unutulmaz romantik komedilerden biri olan AŞK YERDE (Love Actually), 20. yılına özel olarak bir kez daha sinemalarda!

Yönetmen Richard Curtis’in, başrollerini Hugh Grant, Colin Firth, Emma Thompson, Keira Knightley, Liam Neeson ve Alan Rickman gibi dev oyuncuların paylaştığı klasikleşmiş filminde, Noel’e birkaç hafta farklı çiftlerin yolu Londra’da kesişir. Bazıları aşık olurken bazılarının kalbi kırılacak, kimi doğru, kimisi de yanlış insanla karşılacak ama bu sımsıcak hikayede ne olursa olsun hep aşk kazanacaktır.

AŞK HER YERDE

Yazan & Yöneten: Richard Curtis
Oyuncular: Bill Nighy, Emma Thompson, Hugh Grant, Colin Firth, Liam Neeson
Süre: 135 dk
Tür: Romantik Komedi
Vizyon Tarihi: 29 Aralık 2023
BirFilm

“Aşk Her Yerde – Love Actually” yazısını okumaya devam et

Durdurulamaz – Retribution

DURDURULAMAZ – RETRIBUTION

Konu: Matt Turner, Berlin’de yaşayan başarılı bir Amerikalı iş adamıdır ve yükselen finans kariyeri ile aile sorumlulukları arasında gidip gelmektedir. Bir sabah çocuklarını okula götürürken, Matt gizemli bir sesten bir telefon alır: koltuğunun altında bir bomba vardır ve belirli birtakım görevleri hızlıca yerine getirmezse patlayacaktır. Şehirde yüksek hızda bir kovalamaca esnasında arabalarının içinde mahsur kalan Matt, ailesini korumak ve bir gün içinde ortaya çıkan gizemi çözmek için zamana karşı bir yarışta yabancıların giderek daha tehlikeli hale gelen talimatlarını takip etmek zorundadır.

Non-stop ve The Commuter’ ın yapımcılarının sürükleyici gerilim filmi, izleyicileri yüksek oktanlı bir kefaret ve intikam yolculuğuna çıkarıyor.

“Durdurulamaz – Retribution” yazısını okumaya devam et

Marlowe

1939 yılının Los Angeles’ında geçen gizemli bir dedektiflik hikâyesi:

“Marlowe” 3 Mart’ta vizyonda!

Bahtsız ve yalnız bir özel dedektif olan Philip Marlowe’un genç bir kadının ondan eski sevgilisini bulmasını istemesiyle başlayan gizemli hikâye, “Marlowe”, 3 Mart’ta vizyonda. 1939 yılının Los Angeles’ında geçen film, seyirciyi Hollywood’un gelişmekte olan sinema sektörünün skandallarla çalkalanan ve hiç tekin olmayan tarafıyla tanıştırıyor. İrlandalı aktör Liam Neeson’ın dedektif Marlowe’u canlandırdığı filmin başrollerini Diane Kruger ve Jessica Lange paylaşıyor.

Başrollerinde Liam Neeson, Diane Kruger ve Jessica Lange’ın yer aldığı 1930’lu yılların Hollywood’unda geçen gizemli bir dedektiflik hikâyesi Marlowe, ülkemizde 3 Mart’ta sinemaseverlerle buluşuyor.

“Marlowe” yazısını okumaya devam et

Geçmişe Dönüş – Memory

ÖZET: Alex Lewis (LIAM NEESON) hayatını değiştirmek üzere olan kiralık bir suikastçıdır. Teksas, El Paso’da yaşayan Alex, tam emekli olmayı planlarken unutulmaya yüz tutmuş bir hatırayla yüzleşir: eski bir bağlantısı ona son bir görev verdiğinde şiddet ve gizlilikle geçen uzun kariyerini tamamlamaya hazırdır. Ama son iş, Alex’in anlaştığı işten farklıdır ve onu ajan Vincent Serra (GUY PEARCE) liderliğinde yönetilen gizli bir FBI operasyonuna yönlendirir. Alex, sınırın güneyindeki bir çocuk fuhuş çetesinden zengin, nüfuzlu bir El Paso emlak patronu (MONICA BELLUCCI) ve oğluna (JOSH TAYLOR) uzanan bir istismarın izini bulduğunda, Alex, Serra’nın ekibini gizlice doğru hedefe yönlendirir. Ayrıntıları hatırlayamaması onu daha büyük bir tehlikeye atsa da Alex, bir ömür boyu gölgelerde kazandığı becerilerini çirkin bir sırrı aydınlığa çıkarmak için kullanır ama bunu güçlü düşmanları kendisini yok etmeden ve Serra’nın gizli görevini açık etmeden yapmalıdır.

MEMORY’de usta yönetmen MARTIN CAMPBELL (Casino Royale, Golden Eye, The Mask of Zorro) ve yıldız Liam Neeson intikam, öfke ve kefaret hakkında yoğun bir aksiyon-drama sunmak için ilk defa işbirliği yapıyor.

“Geçmişe Dönüş – Memory” yazısını okumaya devam et

Koruyucu – The Marksman

Koruyucu – The Marksman

Konu: The Marksman, emekli bir Vietnam gazisinin yaşamına odaklanıyor. Kartelin elinde bulunan küçük bir çocuğu kurtarmaya çalışan adam, kendisini zorlu bir savaşın içinde bulur.

Yönetmen: Robert Lorenz
Oyuncular: Liam Neeson, Katheryn Winnick, Juan Pablo Raba, Teresa Raiz
Türü: Gerilim, Dram, Aksiyon
Vizyon Tarihi: 5 Kasım 2021
Süre: 1s 30dk
Türkiye Dağıtım: CJ ENM
İthalatçı: Ela Film, TAFF Pictures
Yapım Yılı: 2021
Ülke: ABD

“Koruyucu – The Marksman” yazısını okumaya devam et