DC Süperevciller Takımı – DC League of Super Pets

DC Süperevciller Takımı – DC League of Super Pets

Yönetmen Jared Stern imzasını taşıyan yeni Warner Bros animasyon filmi “DC Süper Evciller Takımı” geliyor.DC Süper Evciller Takımı filminde, aynı süper güçleri paylaşan ayrılmaz ikili Süper Köpek Krypto ve Superman, Metropolis’te kötülere karşı beraber savaşıyorlar. Superman ve diğer Adalet Birliği üyeleri kaçırılınca, Süper Köpek Krypto barınaktaki hayvanlardan zoraki bir takım kurmak zorunda kalır. Yarasa Köpek Ace, Koca Göbekli PB, Kaplumbağa Merton ve Sincap Chip yeni kazandıkları güçlerin ustası olurken, bir yandan da Krypto’ya Süper Kahramanları kurtarmakta yardım edeceklerdir.
LEGO® film serisinin deneyimli yazar ve danışmanı Stern, bu filmle birlikte ilk animasyon film yönetmenliği çalışmasında izleyiciyle buluşuyor. Stern’in sık sık birlikte çalıştığı John Whittington ile birlikte yazdığı senaryo, Jerry Siegel ve Joe Shuster tarafından yaratılmış DC karakterlerine dayanmakta. Filmin yapımcılığını Patricia Hicks, Dwayne Johnson, Dany Garcia, Hiram Garcia ve Jared Stern üstlenmiş. Başyapımcı pozisyonunda John Requa, Glenn Ficarra, Nicholas Stoller, Allison Abbate, Chris Leahy, Sharon Taylor ve Courtenay Valenti bulunuyor.Stern’e destek olan yaratıcı ekipte yapım tasarımcısı Kim Taylor (The LEGO® Ninjago Movie) ve editörler David Egan (Game Night, Vacation) ve Jhoanne Reyes (Teen Titans GO! Young Justice) yer almaktalar. Müzikler, Steve Jablonsky (Transformers serisi) imzasını taşıyor.

Warner Bros. Pictures tarafından sunulan, Seven Bucks yapımı DC Süper Evciller Takımı, tüm dünya sinemalarında 27 Temmuz 2022 tarihinde gösterime girecek. ABD için gösterim tarihiyse 29 Temmuz 2022.
Film Türkiye’de de 29 Temmuz’da Türkçe dublajlı olarak vizyona girecek. 
Yönetmen: Jared Stern, Sam Levine
Vizyon Tarihi: 29 Temmuz 2022
Süre: 106 Dakika
Tür: Animasyon