Süper Ajanlar – Spycies

Süper Ajanlar’ın Macera Dolu Hikâyesi Sinemalarda

Süper Ajanlar, dünyayı yok olmaktan kurtarmaya çalışırken komik ve aksiyon dolu bir maceraya atılan özel ajan Vladimir ile fare Hector’un hikâyesini anlatıyor.

Gizli servisin en iyi casusu olan Özel Ajan Vladimir ve çaylak ajan fare Hector’un başından geçen macera dolu hikâyeyi anlatan ‘’Süper Ajanlar’’, CGV Mars’ın dağıtımıyla 7 Şubat’ta vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmde, aldığı disiplin cezası yüzünden uzak ve ıssız bir yere gönderilen gizli servisin en iyi casusu Vladimir ile tek isteği video oyunları oynayıp dizi izlemek olan çaylak ajan fare Hector’un dünyayı yok olmaktan kurtarmak için gösterdiği çaba, minik seyircileri hem heyecanlandırıyor hem de eğlendiriyor. Ejder Avcıları ve Balerin, Afacan Mucit gibi filmleriyle beğeni toplayan ünlü yönetmen Guillaume Ivernel imzası taşıyan Süper Ajanlar’ın senaristliğini ise Stéphane Carraz ve Michel Pagès üstleniyor.

“Süper Ajanlar – Spycies” yazısını okumaya devam et

Kahraman Tavuk Uzayda – Condorito: La Película – Space Chicken

Güney Amerika’nın En Sevilen
Çizgi Roman Karakteri CONDORITO ve Arkadaşları Geliyor:

“KAHRAMAN TAVUK UZAYDA” filmi
14 Haziran’da Sinemalarda

Şili’de, günlük yayınlanan çizgi roman kahramanı olarak doğan, ünü tüm Latin Amerika’ya yayılan sevimli tavuk Condorito ve arkadaşlarının maceraları İLK KEZ sinemaya uyarlandı. Condorito’nun maceralarına bu kez uzayın gizemi ve hız kesmeyen aksiyon da eşlik ediyor. Yediden yetmişe herkesin keyifle izleyeceği bu eğlenceli animasyon,
“KAHRAMAN TAVUK UZAYDA” ismiyle 14 Haziran’dan itibaren sinemalarda.

Latin Amerika’nın en ünlü çizgi roman kahramanının maceraları ilk kez sinemaya uyarlandı. Pepo olarak da bilinen Şilili karikatürist Rene Rios tarafından 1949 yılından itibaren günlük olarak çizilen, hayali bir kasabada yaşayan sevimli tavuk Condorito ile arkadaşlarının maceraları o kadar sevildi ve popüler oldu ki, yıllar içinde ünü tüm Latin Amerika’ya yayıldı.

“Kahraman Tavuk Uzayda – Condorito: La Película – Space Chicken” yazısını okumaya devam et

Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü – Boonie Bears: The Big Shrink

AYI KARDEŞLER: EYVAH AYILAR KÜÇÜLDÜ
(BOONIE BEARS: THE BIG SHRINK)
21 Aralık’ta Sinemalarda!

Özet: Serimizin beşinci macerasında Oduncu Vik, sürekli karşısına çıkarak, planlarını altüst eden Ayı Kardeşler’den sonsuza dek kurtulmak için bir küçültme cihazı icat eder. Ancak icadını Briar ve Bramble’ın üstünde kullanmaya çalışırken onlarla birlikte yanlışlıkla kendisini de küçültür. Şimdi, kendilerine yabancı gelen kocaman dünyada hem eski boylarına dönebilmek, hem de ekosisteme zarar veren kirliliği durdurmak için -minik- kahramanlarımızın güçlerini birleştirmeleri gerekecektir. “Ayı Kardeşler: Eyvah Ayılar Küçüldü – Boonie Bears: The Big Shrink” yazısını okumaya devam et