Dragon Ball Super: Super Hero

Dragon Ball Super: Super Hero
Red Ribbon Ordusu uzun zaman önce Son Goku tarafından yok edildi. Ordunun asi ruhunu devam ettiren isimsiz mucitler, son Androidleri, Gamma 1 ve Gamma 2’yi yarattılar. Bu iki Android kendilerine “Süper Kahramanlar” diyor. Piccolo ve Gohan’a saldırmaya başlarlar… Yeni Red Ribbon Ordusu’nun hedefi nedir? Yaklaşmakta olan büyük tehlike karşısında Süper Kahraman’ı harekete geçirmenin zamanı geldi!
Film Hakkında
Dragon Ball’un orijinal yaratıcısı Akira Toriyama tüm zamanını bu projeye ayırdı ve filme dair her detay onun onayından geçti. Filmin orijinal hikâyesinin, senaryosunun ve karakter tasarımının arkasında efsane manga sanatçısının bizzat kendisi var.

Bunun dışında film Tetsuro Kodama tarafından yönetilecek. Filmde Japon seslendirme sanatçıları Masako Nozawa, Son Goku, Son Gohan ve Son Goten’i; Toshio Furukawa, Piccolo’yu; Aya Hisakawa, Bulma’yı; Ryō Horikawa, Vegeta’yı; Mayumi Tanaka, Krillin’i; Takeshi Kusao, Trunks’u; Yūko Minaguchi, Videl’i; Yūko Minaguchi, Pan’ı; MiyuIrino Dr. Hedo’yu; Hiroshi Kamiya, Gamma 1’i; Mamoru Miyano, Gamma 2’yi; Volcano Ota, Magenta’yı ve RyotaTakeuchi, Carmine’i seslendirecek.

“Dragon Ball Super: Super Hero” yazısını okumaya devam et

Canavar – Beast

Canavar filmi 2 Eylül’de sinemalarda!

Özet: Idris Elba (Hızlı ve Öfkeli, Hobbs ve Shaw, The Suicide Squad) bir baba iki genç kızının bozkırda kendilerini devasa bir aslan tarafından avlanırken buldukları, heyecanlı, yeni gerilim filminde rol alıyor.

Elba, Dr. Nate Daniels’ı canlandırıyor. Dr. Nate Daniels yeni dul kalmış ve karısıyla ilk tanıştıkları yer olan Güney Afrika’ya dönüyor. Uzun süre önce planlanan gezide kızlarıyla birlikte eski bir aile dostu ve vahşi hayat biyoloğu Martin Battles’ın (Sharlto Copley, Russian Doll series, Malefiz) yönettiği bir doğal hayat alanına gelirler. Ama yaraları sarmak üzere başlayan yolculuk, kana susayan, kaçak avcılardan
kurtulmuş, insanları artık düşman olarak gören ve peşlerine düşen bir aslandan kurtulmak için korkunç bir mücadeleye dönüşüyor.

“Canavar – Beast” yazısını okumaya devam et

The Suicide Squad: İntihar Timi – The Suicide Squad

THE SUICIDE SQUAD: İNTİHAR TİMİ 30 Temmuz’da Türkçe Altyazı, Türkçe Dublaj ve IMAX Seçenekleriyle Sinemalarda!..

Margot Robbie (“Birds of Prey,” “Bombshell”), Idris Elba (“Avengers: Infinity War”), John Cena ( HBO Max dizileri “Peacemaker,” “Bumblebee”), Joel Kinnaman (“Suicide Squad”), Jai Courtney (“Divergent” serisi), Peter Capaldi (“World War Z,” BBC’nin “Doctor Who” dizisi), David Dastmalchian ( “Dune,” “Ant-Man and the Wasp”), Daniela Melchior (“Parque Mayer”), Michael Rooker (the “Guardians of the Galaxy” films), Alice Braga (“Elysium”), Pete Davidson (“The King of Staten Island,” “Saturday Night Live”), Joaquín Cosio (“Spider-Man: Into the Spider-Verse,” TV dizisi“Narcos: Mexico”), Juan Diego Botto (“The Europeans”), Storm Reid (“The Invisible Man,” “A Wrinkle in Time”, “Euphoria”), Nathan Fillion (“Guardians of the Galaxy,” “The Rookie”), Steve Agee (“Brightburn,” “Guardians of the Galaxy Vol. 2”), Sean Gunn (“Guardians of the Galaxy” filmleri, “Avengers” filmleri), Mayling Ng (“Wonder Woman”), Flula Borg (“Ralph Breaks the Internet”), Jennifer Holland (“Brightburn,” HBO Max serisi “Peacemaker”) ve Tinashe Kajese (TV yapımları “Valor,” “The Inspectors”), Sylvester Stallone ( “Rocky,” “Rambo” ve “Expendables” serileri), ve Viola Davis (“Ma Rainey’s Black Bottom,” “Suicide Squad”).

“The Suicide Squad: İntihar Timi – The Suicide Squad” yazısını okumaya devam et

CATS

Oscar® ödüllü yönetmen Tom Hooper (Zoraki Kral, Sefiller, Danimarkalı Kız), Andrew Lloyd Webber’in rekorlar kıran müzikal tiyatrosunu çığır açan bir sinema filmine dönüştürüyor.

Cats’de James Corden, Judi Dench, Jason Derulo, Idris Elba, Jennifer Hudson, Ian McKellen, Taylor Swift, Rebel Wilson rol alıyor. Ayrıca Kraliyet Balesi baş dansçısı Francesca Hayward ilk sinema filminde oynuyor.

Lloyd Webber’ın ikonik müziklerinin ve Tony ödüllü koreograf Andy Blankenbuehler (Hamilton, In the Heights) rehberliğindeki birinci sınıf dansçıların yer aldığı film, görkemli yapım tasarımı, son teknolojisi ve klasik baleden modern dansa, hip-hop’tan caza, sokak danslarından step dansına kadar çeşitli danslarla müzikali yeni nesil için tekrar hayata geçiriyor.

Filmde ayrıca Robbie Fairchild (Broadway’de Paris’te Bir Amerikalı), Laurie Davidson (TNT’de Will), yetenekli hip-hop dansçıları Les Twins (Larry ve Laurent Bourgeois), ünlü dansçı Mette Towley (Rihanna’nın ve Pharrell Williams’ın N.E.R.D. kliplerinde yer alan), Kraliyet Balesi baş dansçısı Steven McRae ve yıldızı yükselen şarkıcı Bluey Robinson.

“CATS” yazısını okumaya devam et

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw – Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Hızlı ve Öfkeli serisi, tüm dünyada neredeyse 5 milyon dolar hasılat yapan sekiz filmden sonra şimdi de Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın, Luke Hobbs ve Deckard Shaw rollerini yeniden canlandırdığı, seriden bağımsız ilk filmleri olan Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw’u sunuyor.

Amerika’nın Diplomatik Güvenlik Hizmetlerinin sadık bir ajanı olan iri kıyım kanun adamı Hobbs ile eski bir İngiliz askeri elit ajanı olan ve kanunları hiçe sayan serseri Shaw (Statham), 2015 yılındaki Hızlı ve Öfkeli 7’deki ilk karşılaşmalarından beri şiddetli kavgalar ve ağız dalaşlarıyla birbirlerini yenmeye çalışmışlardır.

Ama siber genetik ile güçlendirilmiş anarşist Brixton (Idris Elba) insanlığı sonsuza dek değiştirebilecek kötü bir biyolojik tehdidin kontrolünü ele geçirdiğinde; aynı zamanda Shaw’un kız kardeşi olan korkusuz bir hain MI6 ajanıyla (The Crown’dan Vanessa Kirby) birlik olduğunda bu iki ezeli düşmanın kendilerinden daha kötü olabilecek tek adamı yenmek için birlikte çalışmaları gerekecektir.

“Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw – Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw” yazısını okumaya devam et