El Ele – Main Dans la Main – Hand in Hand

Film Özeti: Şehre yeni gelen genç bir adam, Paris Operası’nın yönetmenine aşık olur ve ardından dans çerçevesinde gelişen bir aşk hikayesi başlar.

Yönetmen: Valerie Donzelli
Oyuncular: Valerie Lemercier, Jeremie Elkaim, Beatrice De Stael, Valerie Donzelli
Gösterim Tarihi: 06 Eylül 2013
Dağıtım: Özen Film
İthalat: Codex Medya
Yapımı : 2012 – Fransa
Tür : Müzikal
Süre: 81 Dak.
Yapımcı : Edouard Weil

Yaşam Savaşı – La Guerre Est Declaree – Declaration Of War

DECLARATION OF WAR – YAŞAM SAVAŞI

Konu: Adınız Romeo. Adınız Juliette. Gençsiniz. Bir gün rastladığınız birisine sırılsıklam aşık oluyorsunuz. Hayattaki diğer yarınızı bulmuş gibi hissediyorsunuz ve hayatı paylaşmaya başlıyorsunuz. Kısa bir süre sonra bebeğiniz dünyaya geliyor. Dünyalar tatlısı. Onu canınızdan çok seviyorsunuz. Daha tam olgunlaşamadan, anne-baba olmaya hazır mıyız derken, tasasız mutlu günlerinizden koparılıp yaşamın beklenmedik karmaşıklığının içine atılıveriyorsunuz. Fakat bir gün kötü bir haber alıyorsunuz, bebeğinizde beyin tümörü tespit ediliyor. Ne yaparsınız? Yönetmeni Valérie Donzelli’nin ve senaryoyu beraber yazarak başrolü paylaştığı Jérémie Elkaïm’in başına gelen gerçek hikayesini anlatan “Declaration of War / Yaşam Savaşı” işte bu sorunun cevabını arıyor.

Yönetmen: Valérie Donzelli
Oyuncular: Valérie Donzelli, Jérémie Elkaïm, César Desseix
Süre: 100 Dakika
Tür: Dram
İthalat / Dağıtım: Calinos Films / M3 Film “Yaşam Savaşı – La Guerre Est Declaree – Declaration Of War” yazısını okumaya devam et