Belalı Karakol – Copshop

BELALI KARAKOL

GERARD BUTLER’DAN AKSİYON DOLU BİR FİLM

Belalı Karakol (Copshop) küçük bir kasabadaki polis merkezinde;
profesyonel bir katil olan Bob Viddick (Gerard Butler), akıllı çaylak polis Valerie Young (Alexis Louder), iki yüzlü bir dolandırıcı olan Teddy Murretto (Frank Grillo) ve ne zaman ne yapacağı belli olmayan psikopat tetikçi Anthony Lamb (Toby Huss) arasında yaşanan aksiyon dolu bir hikayeyi konu alıyor. Kurt, McLeod’un Mark Williams ile birlikte yazdığı hikayede, bir polis karakolunda yaşanan beklenmedik olaylar ölüm kalım savaşına dönüşüyor. Gerard Butler’ın Viddick karakterine hayat verdiği filmin yönetmeni ise Joe Carnahan. 17 Eylül’de vizyona girecek olan Belalı Karakol’da, birbirlerini öldürmek için türlü planlar yapan düşmanların hesaplaşmasını oluk soluğa izleyeceksiniz!

Yönetmen: Joe Carnahan
Oyuncular: Gerard Butler, Frank Grillo, Toby Huss, Ryan O’Nan
Tür: Aksiyon
Süre:107′
Yapım Yılı:2021

“Belalı Karakol – Copshop” yazısını okumaya devam et

Gri Kurt – The Grey

BU BİR ÖLÜM KALIM SAVAŞI
GRİ KURT/THE GREY

BİR JOE CARNAHAN FİLMİ 23 MART’TA SİNEMALARDA

OPEN ROADS FILM SUNAR INFERNO’NUN KATKILARI LD ENTERTAINMENTS’IN YARDIMLARIYLA BİR SCOTT FREE/ CHAMBARA PICTURES YAPIMI 1984 PRIVATE DEFENSE CONTRACTORS’UN KATKILARIYLA BİR JOE CARNAHAN FİLMİ LIAM NEESON “THE GREY” FRANK GRILLO DERMOT MULRONEY DALLAS ROBERTS JOE ANDERSON ANSO ANOZIE VE JAMES BADGE DALE KASTING JOHN PAPSIDERA C.S.A MÜZİK MARC STREITENFELD KURGU ROGER BARTON JASON HELLMAN
YAPIM TASARIMI JOHN WILLET GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ MASANOBU TAKAYANAGI ORTAK YAPIMCI DOUGLAS SAYLAR JR. UYGULAYICI YAPIMCI JIM SEIBEL BILL JOHNSON TONY SCOTT JENIFER HILTON MONROE SPENCER SILNA ADI SHANKAR ROSS T. FANGER YAPIMCI JULES DALY JOE CARNAHAN RIDLEY SCOTT MICKEY LIDDEL IAN MACKENZIE JEFFERS’IN “GHOST WALKER” İSİMLİ KISA HİKAYESİNDEN UYARLANMIŞTIR.
“Gri Kurt – The Grey” yazısını okumaya devam et

A Takımı – The A Team

A TAKIMI

İşlemedikleri bir suçla yargılanan bir grup Özel Kuvvetler üyesi, isimlerini bu olaydan sildirmek için bir araya gelip, her birinin kendine özel yeteneklerini kullanarak asıl suçluyu bulmaya soyunurlar. Liam Neeson (“Taken”), Bradley Cooper (“The Hangover”), dövüş sanatları şampiyonu  Quinton “Rampage” Jackson, ve “Sharlto Copley”  A TAKIMI’nı oluşturuyorlar. Filmde aynı zamanda  Jessica Biel ve  Patrick Wilson da oynuyorlar.
Oscar® ödüllü Schindler’s List  ve yakın zamanda gişe rekorları kıran Taken (Hannibal Smith rolünde) gibi filmleriyle tanıdığımız Liam Neeson ani zamanlama gerektiren yaratıcı görevlerin, alışılmışın dışında yeteneklerin ve çok becerikli bir takım askerin dahiyane lideri rolünde. The Hangover adlı başarılı komedi filmi ile süperstarlığa adım atan Bradley Cooper, “Face”  rolünde, Takım’ın  who can procure anything for the Team’s  alışılmışın dışında ve cesaret gerektiren misyonları için gereken herşeyin tedarikçisi olarak karşımıza çıkıyor. Quinton “Rampage” Jackson bir dövüş sanatları şampiyonu  ve B.A. Baracus ünlü  bir UFC ağır sikleti olarak Takım’ın şoförü ve gücü olarak karşımızda.  District 9’da izlediğimiz Sharlto Copley, H.M “Howlin’ Mad” Murdock ismiyle yetenekli bir pilot ve aynı zamanda takımın ‘sertifikalı zırdelisi’ olarak karşımızda.   Jessica Biel (‘The Illusionist’) Capt. Charissa Sosa rolünde, Face’in eski aşkı ve şimdi ise Takım’ı işlemedikleri bir suç yüzünden acımasızca takip eden kişi olarak yer alıyor. Patrick Wilson (‘Watchmen’) gizemli bir CIA ajanı  Lynch rolünde, Takım’ın en zorlu görevinde anahtar kişi olarak karşımıza çıkıyor.
A TAKIMI oyuncu kadrosunda ayrıca Gerald McRaney (Deadwood)  – Hannibal’ın arkadaşı ve üstadı General Morrison rolünde ve Brian Bloom (Smokin’ Aces) Pike karakteriyle şüpheli bir özel asker rolündedir. “A Takımı – The A Team” yazısını okumaya devam et