Barut Kokteyli – Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake – Barut Kokteyli

Sam (KAREN GILLAN), seçkin bir suikastçı olan annesi Scarlet (LENA HEADEY) onu terk etmek zorunda kaldığında sadece 12 yaşındaydı.

Sam, annesinin çalıştığı acımasız suç örgütü Firma tarafından büyütüldü.

Şimdi, 15 yıl sonra, Sam annesinin ayak izlerini takip ederek sert bir suikastçiye dönüşür ve Firma’nın en tehlikeli pisliklerini temizlemek için “yeteneklerini” kullanır.

Yönetmen: Navot Papushado
Oyuncular: Karen Gillan, Joanna Bobin, Freya Allan, Lena Headey, Paul Giamatti
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyo Tarihi: 20 Ağustos 2021

“Barut Kokteyli – Gunpowder Milkshake” yazısını okumaya devam et

Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV – Kingsglaive: Final Fantasy XV

Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV
(Kingsglaive: Final Fantasy XV)

Oyun dünyasının en popüler serilerinden biri olan, 115 milyondan fazla satarak dünyayı kasıp kavuran Fınal Fantasy oyun serisi, Kralın Kılıcı: Fınal Fantasy XV ile beyazperdeye geliyor! Hayranları tarafından heyecanla beklenen Final Fantasy XV’in dünyasında geçen olayları konu alan film, 19 Ağustos’ta Amerika ile aynı anda ülkemizde de vizyona giriyor.

Final Fantasy XV oyununun dünyasında geçen olayları konu alan Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV, Aaron Paul (Breaking Bad, Need For Speed), Sean Bean (Game of Thrones) ve Lena Headey’den (Game of Thrones, 300) oluşan zengin seslendirme kadrosu, aksiyon dolu göz alıcı sahneleri ve heyecan verici hikâyesi ile vizyona giriyor. “Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV – Kingsglaive: Final Fantasy XV” yazısını okumaya devam et

300: Bir İmparatorluğun Yükselişi – 300: Rise of an Empire

“300: Bir İmparatorluğun Yükselişi”

7 Mart’ta Türkçe Dublajlı, Altyazılı, 2D, 3D ve IMAX 3D Seçenekleriyle Sinemalarda.

Gişe devi “300/300 Spartalı”nın nefes kesici görsel stilinde anlatılmış olan “300: Rise of an Empire/300: Bir İmparatorluğun Yükselişi” kahramanlık destanında yeni bir maceraya yelken açıyor. Aksiyon bu kez yeni bir savaş meydanına, denize, taşınıyor.
Hikaye Yunan general Temistoklis’i Perslilerin muazzam istilacı güçleriyle karşı karşıya getiriyor. Ölümlüyken tanrıya dönüşen Xerxes’in hükümdarlığındaki Perslilerin başında ise Pers donanmasının intikam peşindeki komutanı Artemisia bulunuyor.
Sayıca çok üstün Pers armadasını yenmesinin tek yolunun tüm Yunanistan’ı birleştirmek olduğunu bilen Temistoklis, nihayetinde savaşın gidişatını değiştirecek taarruza liderlik ediyor. “300: Bir İmparatorluğun Yükselişi – 300: Rise of an Empire” yazısını okumaya devam et

Arınma Gecesi – The Purge

ARINMA GECESİ
THE PURGE

Konu: Her yıl bir gece, sonuçlarına katlanmadan her türlü suçu işleyebilseydiniz ne yapardınız? Bir ailenin tek bir gecede yaşadıklarını ele alan spekülatif gerilim türündeki Arınma Gecesi (The Purge) filminde dört kişi, tehlikelerle dolu dış dünyan evlerine zorla girdiğinde ne kadar ileri gidecekleri konusunda sınanacaktır.

Suçun kol gezdiği ve hapishanelerin dolup taştığı Amerika’da hükümet, her yıl cinayet de dahil her türlü suç eyleminin yasal olmasına 12 saatliğine izin vermektedir.

Polis aranamaz. Hastaneler yardıma ara verir. Halkın, kendisini ceza yoluyla düzene koyduğu bir gecedir. Şiddetin ve suçun her yeri sardığı bu gecede bir aile, bir yabancı kapılarını çaldığında kim olacaklarının kararıyla mücadele edecektir. “Arınma Gecesi – The Purge” yazısını okumaya devam et

Yargıç Dredd – Dredd

TMC FİLM SUNAR

DREDD / YARGIÇ DREDD

Özet: Gelecekte bir zamandayız. Amerika artık radyoaktif bir çöplüğe dönmüştür. Hayat, sadece ülkenin doğu sahili boyunca uzayıp devasa bir kentte geçmektedir: Bir Numaralı Büyükşehir. Gözalabildiğine uzanan bu kent kalıntısında, her an birer suçluya dönüşebilecek 400 milyonu aşkın insan yaşamaktadır.

Artık ülkede ne devlet kalmıştır, ne de hükümet… Polis ve yargı üyeleri kendi aralarında güçlü ve etkin bir sistem kurmuştur ve bu system, kendine özgü bir yasa koruyucu grubu yaratmıştır: Suçluyu yakaladığı anda hem yargılayan hem de infaz eden bu kişiler, daha küçük yaştan örgüte alınıp yoldan çıkarılması mümkün olmayan, çelik gibi iradelere sahip Yargıçlar olarak yetiştirilir. Yasayı korumak diye özetlenebilecek görevlerini yerine getirirken, tek bir yargıç, jüri ve infaz memuru tanırlar: O da kendileri!

Bu Yargıçlardan biri olan Yargıç Dredd efsanevi bir kişiliktir. Kendini sadece ve sadece yasanın uygulanmasına adamış, neredeyse iki metre boyundaki bu zırhlı Yargıç asla yolundan döndürülemez. Bu kentte dakika başına oniki ciddi suç işlenmektedir. Bu da, günde onyedibin suç demektir. Yargıçlar, bunun sadece yüzde altısına yanıt verebilmektedir. “Yargıç Dredd – Dredd” yazısını okumaya devam et