Evdekiler – The Owners

Evdekiler – The Owners

Netflix için çektiği THE FOREST ve OSMOSIS dizileriyle kendini ispat eden yönetmen Julius Berg, Game Of Thrones’un Arya’sı Maisie Williams’ın başrolünde olduğu nefes kesen gerilim filmi EVDEKİLER (THE OWNERS) ile beyaz perdeye adım atıyor.

Özet : Yaşadıkları kasabanın yaşlı ve zengin çifti Huggins’lerin evini soymaya karar veren üç arkadaş, çiftin yemeğe çıktıkları bir akşam evlerine girerler. Fakat evdeki kasayı hesapladıkları gibi açmayı başaramayınca planlarını değiştirmek zorunda kalırlar. Mary (Maisie Williams) yeni plana karşı çıksa da, ekip kasayı açmadan gitmek istemez. Bilmedikleri şey ise Huggins’ler aslında göründükleri gibi masum ve zayıf değildir. Tek amaçları biraz para bulup kasabadan kaçmak olan soyguncular, hayatta kalabilmek için adeta labirente dönüşen bu evden kurtulabilecekler midir?

“Evdekiler – The Owners” yazısını okumaya devam et

Yeni Mutantlar – New Mutantlar

YENİ MUTANTLAR

Marvel Entertainment ile Twentieth Century Studios, bir grup genç mutantın psikiyatrik gözlem için tutulduğu gözlerden uzak bir hastanede geçen orijinal korku gerilim filmi “Yeni Mutantlar”ı sunar. Garip olaylar gerçekleşmeye başladığında, hayatta kalmak için savaşırken hem yeni mutant yetenekleri hem de dostlukları test edilecek. “Yeni Mutantlar” yakında sinemalarda!

Tür: Orijinal Korku Gerilim
Oyuncular: Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Alice Braga, Blu Hunt, Henry Zaga
Yönetmen: Josh Boone
Senarist: Josh Boone & Knate Lee
Yapımcılar: Simon Kinberg, p.g.a., Karen Rosenfelt, Lauren Shuler Donner
Yürütücü Yapımcılar: Stan Lee, Michele Imperato Stabile

“Yeni Mutantlar – New Mutantlar” yazısını okumaya devam et

Mary Shelley

MARY SHELLEY

Son dönemin yükselen yıldızlarından Elle Fanning “Frankenstein’a hayat veren yazar Mary Shelley” rolünde. Gerçek hayatı da yarattığı ölümsüz karakter Victor Frankenstein kadar fantastik ve ilgi çekici olan Mary Wollstonecraft, 1800’lerin ilk çeyreği Londra’sında dönemin en gözde romantik şairi Percy Shelley’e aşık olur. İki edebiyat tutkununun sarsıcı ve kural tanımayan aşkı, yaşayacakları kişisel trajedilerin de etkisiyle genç kadının yazma arzusunu ateşler. Mary Shelley’nin 18 yaşında yazdığı, dünyanın ilk bilim-kurgu romanı olarak nitelenen “Frankenstein ya da Modern Prometheus”, zamanının çok ötesinde bir eser olarak modern çağa karşı romantik bir başkaldırı başlatır. Romanın yazılışının 200. yılında, dünya prömiyerini Uluslararası Toronto Film Festivali’nde yapan filmde Elle Fanning’e Douglas Booth, Maisie Williams ve Tom Sturridge eşlik ediyor. “Mary Shelley” yazısını okumaya devam et