Silahlar Fora – Guns Akimbo

Başrolde Harry Potter serisinin yıldızı Daniel Radcliffe ile Samara Weaving’in (Three Billboards, The Babysitter) yer aldığı bol aksiyonlu filmde Miles, günlerini bilgisayar başından kalkmadan geçiren bir gençtir. Bir gün insanların birbiriyle dövüşmesine aracılık eden Skizm adlı oyun platformunda yanlış insanları sinirlendirince, kendini hiç ummadığı bir belanın ve tehlikeli bir dünyanın içinde bulur. Hala deli gibi aşık olduğu eski kız arkadaşı da bu çete tarafından kaçırılan Miles, ellerine bağlı silahlarla uyanmıştır ve artık yaşamak için öldürmek zorunda olduğu gerçek hayattaki bir oyunun içindedir.

Yazan & Yöneten: Jason Lei Howden
Oyuncular: Daniel Radcliffe , Samara Weaving, Rhys Darby, Mark Rowley
Tür: Aksiyon, Komedi, Gerilim
Vizyon Tarihi: 11 Eylül 2020
Yapımcı: Alexander Borgers,Bill Bromiley,Will Clarke
Senaryo: Jason Lei Howden
Görüntü Yönetmeni: Stefan Ciupek
Kurgu: Luke Haigh, Zaz Montana
Müzik: Enis Rotthoff

“Silahlar Fora – Guns Akimbo” yazısını okumaya devam et

Korku Kapanı – Storage 24

“KORKU KAPANI / STORAGE 24”

Londra’da panik! Şehrin tam ortasına düşen kargo uçağı kazası sonrasında yaşanan garip ve korku dolu olaylarla gerilimi yüksek tutan filmin başrollerinde Noel Clarke, Colin O’Donoghue ve Antonia Campbell-Hughes’un yer alıyor. “KORKU KAPANI” 31 Ağustos’ta sinemalarda!

Konu:

Londra’nın tam ortasına bir kargo uçağı düşer ve kazanın sebebi bulunamaz. Şehirde panik ve korku hakimken, bir alanda kapana kısılıp kalan bir arkadaş gurubu, esrarengiz yaratıklarla baş etmek zorunda kalır. Korku ve gerilim had safhadadır… “Korku Kapanı – Storage 24” yazısını okumaya devam et