Şahane Hayaller

1,3 Milyon takipçiye sahip İnstagram fenomeni Nalet Bebe / Ömer Başdoğan şahane komedi filmiyle 7 Şubat’ta beyazperdede.

Ömer şair olma hayalleriyle yıllarını boşa geçirmiş, Ankara Keçiören’de bir baltaya sap olamadan yaşamaktadır. Bir gün karşısına çıkan liseden arkadaşı Ali bu hayalleri tekrar canlandırır. Ali’nin amacı Ömer’in menajerliğini yapıp sırtından para kazanmaktır; ama edebiyat dünyası hakkında ne bir bilgisi ne de bir çevresi vardır. Ali, Ömer’in kitabını bastırmak ve onu tanıtmak için en olmadık yolları izleyince en olmadık şeyler kahramanlarımızın başına gelir.

Filmin süresi 90 Dakikadır.

Yönetmen: Ömer Faruk Yardımcı
Oyuncular: Ömer Başdoğan, Cemil Şahin, Çetin Altay, Suzan Aksoy ve Salih Kalyon, Berrak Güvem, Nazlı Pınar Kaya, Ahmet Selçuk İlkan, Onursal
Yıldırım

“Şahane Hayaller” yazısını okumaya devam et

Enes Batur: Gerçek Kahraman

19 Ocak 2018’de ilk filmi “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” ile 1.483.848 seyirci rakamına ulaşan ve 10.145.524 takipçi sayısı ile Türkiye’nin en çok takip edilen Youtuber’ı Enes Batur’un devam filmi “Enes Batur Gerçek Kahraman” 31 Mayıs’ta Sinemalarda!

İlk filmde çekingen ve çevresiyle ilişki kuramayan, sosyal medya paylaşımlarıyla hayatının nasıl değiştiğini izlediğimiz Enes Batur’un devam filmin de diğer sosyal medya fenomenleriyle (5.418.119 takipçi sayısı ile Kafalar ve 1,2 milyon takipçisi sayısı ile Nalet Bebe) yaşadığı maceralara tanık oluyoruz.

Yönetmen: Doğa Can Anafarta
Oyuncular: Enes Batur Sungurtekin, Ömer Başdoğan, Altan Erkekli, Damla Arslanalp, Kanbolat Görkem Aslan, Ebru Ojen Şahin, Selin Deveci, Ramin Nezir, Gökhan Güngör, Cansu Bulut, Buket Dereoğlu, Rengin Samurçay, Atilla Pekdemir, Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin, Halil Söyletmez, Ruhi Çenet, Şeyda Erdoğan, Burak Güngör, Murat Sungurtekin

“Enes Batur: Gerçek Kahraman” yazısını okumaya devam et