Hadi be

Hadi be – Hadi̇ be

Snopsis: Genç bir adam olan Tevfik, sanayi bölgesinde ufak bir esnaf lokantası işletmektedir. Kısır olduğunu öğrenen Tevfik, arkadaşları Nizo ve Mıstık yüzünden kendisini olmadık işlerin içinde bulur.

Yönetmen: OĞUZ YALÇIN
Oyuncular: BURÇIN BILDIK, FERDI SANCAR, VOLKAN SEVERCAN, ORHAN USLU, FERDI AKARNUR
Yapım: Liman yapim
Vizyon Tarihi: 2022-01-28
Eklenme Tarihi: 2022-01-08
Tür: KOMEDİ
Dağıtım: Ozen

“Hadi be” yazısını okumaya devam et

Hadi Be!

Hadi Be! 10 Aralık 2021

Sanayide küçük bir esnaf lokantası işleten Tevfik kısır olduğunu öğrenince arkadaşları Nizo ve Mıstık yüzünden kendisini olmadık işlerin içinde bulmasıyla hikaye başlıyor.

Yönetmen: Oğuz Yalçın
Oyuncular: Burçin Bildik, Ferdi Sancar, Orhan Uslu, Günce Mutlu, Ferdi Akarnur, Mehtap Bayri, Volkan Severcan, Barış Ünsalan
Tür: Komedi

“Hadi Be!” yazısını okumaya devam et

Antep Fıstığı

Antep Fıstığı

Simge Almanya’da doğmuş büyümüş ve Gaziantep’i hiç görmemiş genç bir kızdır. Babası Gaziantepli annesi Alman vatandaşıdır. Babası genç yaşlarda Almanya’ya gitmiş annesiyle tanışmış ve evlenmiştir. Simge’nin dedesi oğlunu bir Gaziantepli ile evlenmediği için hiç affetmemiştir ve yıllarca Simge ne dedesini ne de Gaziantep’i görebilmiştir. Bir kaza sonucu ailesini kaybeden Simge uzun bir süre tek başına yaşamıştır.

Simgenin dedesi Gaziantep’te tek başına yaşamaktadır ve artık ölüm döşeğindedir. Yaşayan tek varisi Simge’ye Gaziantepli biriyle evlenme şartı karşılığında mirasının tamamını bırakma kararı alır ve ölüm döşeğindeyken Simge’yi Gaziantep’e davet eder.

Simge bu daveti aldığında ilk başta korkar. Hiç görmediği bir şehre gitmek onu korkutur. Gaziantep’i bir köy gibi hayal eder ancak geldiğinde bakar ki gelişmiş bir şehirdir ve şehri sever, zamanla da şehre hayran olur. “Antep Fıstığı” yazısını okumaya devam et