Rambo Son Kan – Rambo: Last Blood

SİNOPSİS: İlk kanı döktükten yaklaşık 40 yıl sonra Sylvester Stallone, tüm zamanların en büyük aksiyon kahramanlarından John Rambo olarak geri döndü. Rambo artık geçmişiyle yüzleşip intikam almak için acımasız savaş becerilerini son bir görevde ortaya koymalı. İntikam dolu bir ölüm yolculuğunu anlatan RAMBO: SON KAN, efsanevi serinin son bölümü.

Lionsgate sunar, Balboa Productions, Dadi Film (HK) Ltd. ve Millennium Media ortaklığıyla, bir Millennium Media, Balboa Productions ve Templeton Media prodüksiyonu, Campbell Grobman Films ortaklığıyla.

SERİ SİNOPSİSİ: Yaklaşık 40 yıl önce başlayan, Sylvester Stallone’lu Rambo serisi, tüm zamanların en sembolleşmiş aksiyon filmi serisi oldu. Vietnam’daki anıları peşini bırakmayan eski yeşil bereli, Rambo adıyla bilinen efsanevi savaş makinesi, savaş esirlerini serbest bırakmış, komutanını Sovyetlerden kurtarmış ve Myanmar’daki misyonerlere özgürlüklerini kazandırmıştı. Efsanevi serinin son bölümü RAMBO: SON KAN’da, Rambo artık geçmişiyle yüzleşip intikam almak için acımasız savaş becerilerini son bir görevde ortaya koymalı .

“Rambo Son Kan – Rambo: Last Blood” yazısını okumaya devam et

Monako Prensesi Grace – Grace of Monaco

Nicole Kidman Tim Roth Frank Langella
19 EYLÜL’DE SİNEMALARDA

HİKAYE HAKKINDA
“Yüzyılın Düğünü”den altı yıl sonra, 1962’deki sette 20. Yüzyılın ikonik prensesi Monako Prensesi’nin 1 yıllık hayatına odaklanıyor. Grace Kelly geçmişi ve o anki hali ile uzlaşmaya çalışıyor; beyaz perdeye olan özlemi ve iki çocuk annesi, monarşik Avrupa Prensliği ve Prens III. Rainier’ın eşi görevleri arasında sıkışıyor. Alfred Hitchcock Grace’in Hollywood’taki kariyerine dönme projelerinin tasarılarını hazırlarken o kendini kişisel bir krizin içinde bulur. Rainer’ın hasta Monako için düşündüğü modernleşme ile birlikte Monako üstünde Fransız vergisi uygulamayla tehdit eden ve prensliğe el koymak isteyen Fransa Başkanı Charles de Gaulle ile iletişim iki yönlü kesildi. Tamamen kontrolden çıkmış uluslararası bir kriz ve Fransa’nın yaklaşan işgali sadece ailesi, evliliği ve ülkesi için değil ama aynı zamanda Grace’in özel hayatı için de kriz sebebiydi. “Monako Prensesi Grace – Grace of Monaco” yazısını okumaya devam et