Sırrını Biliyorum

Sırrını Biliyorum

Konu: İnanırsan, inanılmaz değildir. Hasta olan annesini iyileştirmek için gizemli bir adamla anlaşma yapan Nora’nın sıra dışı hikâyesi. Roza, beynindeki tümör sebebiyle zor zamanlar geçirir. Uçarı, hayalperest bir çocuk olan Nora ise kendince annesini iyileştirmenin yollarını arar. Kenan ise ucuz barlarda illüzyon gösterisi yapan geçmişi karanlık gizemli bir adamdır. Bütün amacı eski bir gazino şarkıcısı olan annesini alıp uzaklara gitmektir. Nora, Kenan isimli bu gizemli komşusunu yakın takiptedir çünkü Nora’ya göre Kenan bir vampirdir.

Yönetmen: Battal Karslıoğlu
Oyuncular: Timur Acar, Didem Balçın, Reha Özcan, Beren Gençalp, Eda Özerkan, Kahraman Sivri, Mihriban Er, Sedef Şahin, Alihan Türkdemir. Soner Türker
Senaryo: Ebru Erdemoğlu, Battal Karslıoğlu
Konuk Oyuncular: Serhat Özcan, Alper Atak, Zeynep Gülmez
Yapım: Trio Pictures
Ülke: Türkiye

“Sırrını Biliyorum” yazısını okumaya devam et

7 – YEDİ

YEDİ – 15 NİSAN 2022 SİNEMALARDA !

Yedi, birbiriyle bağlantılı Yedi farklı hikâyenin anlatıldığı olaylar serisidir. Kocasına kızgın çıldırmış bir kadının işlediği cinayetler sonrası yaşanılan çarpıcı olayları konu almaktadır. Ölmek üzere olan bir kadının son anlarındaki sözleri ile başlayan seride, kayıp bir kitabı arayan İngiliz bir kadın, eski sevgilisine zorbalık etmeye çalışan bir genç, yaşadığı kötü şeylerin üstüne aşık olan genç bir kadının karşılıksız aşkı, canlı bomba olarak kendisine yapılanlardan dolayı intikam almaya çalışan bir adam, Oğlunun pisliğini temizlemeye çalışan bir Anne – Baba ve yıllar sonra cezaevinden çıkan bir kadının geçmişte yaşadıkları ve tüm bunların birbiri ile bağlantısı anlatılmaktadır.

“7 – YEDİ” yazısını okumaya devam et

Ya Ben Ölürsem

Ya Ben Ölürsem

Sinopsis: Yılmaz bir polis memurudur. Yılmaz’ın karısı Hülya dokuz aylık hamiledir. Çocuğun doğumu gerçekleşir. Çocuk büyürken aile yavaş yavaş çocuklarındaki normal olmayan davranışları fark etmeye başlar. Çocuk akranlarıyla iletişim sorunu yaşamaktadır. Sadece zeka küpüyle oynamaktadır, üç yaşına kadar konuşmamıştır, konuşmaya başladığında ise cümleleri diğer çocuklar gibi kuramamaktadır, göz temasında bulunmamaktadır. Bir gün parkta oynarlarken bir nöroloji hekimiyle karşılaşırlar ve aile “Otizm” kelimesiyle tanışır.

Yönetmen: Faik Ahmet Akıncı
Oyuncular: Müfit Can Saçıntı, Cenan Çamyurdu, Reha Özcan, Güliz Gündüz, Çınar Biçer, Bülent Emin Yarar
Yapım: Akıncı Yapım, 23 Yapım
Yapım Yılı: 2021
Süresi: 100 dakika
Türü: Dram
Gösterim Tarihi: 01 Nisan 2022
Dağıtım: Özen Film

“Ya Ben Ölürsem” yazısını okumaya devam et

Sekiz – 8

Sekiz – 8

Sekiz yıl önce gerçekleşen bir kaza, oalya dahil olan herkesi bir intikam hikayesinin içine sürükler. Bir avukatın yardımı ile üzeri kapatılan kazayı yapanlar, her şeyin unutulduğunu düşünse de durum bundan çok daha karmaşıktır ve tehlikeli bir kovalamaca başlar

Yönetmen: Buğra Kekik
Oyuncular: Müjde Uzman, Hakan Yusufoğulları, Reha Özcan, Turgay Tanülkü, Berrin Arısoy Akhasanoğlu
Türü: Suç, Gizem
Yapım Yılı: 2020
Yapım: HM Productions
Gösterim Tarihi: 03 Eylül 2021
Dağıtım: CJ ENM

“Sekiz – 8” yazısını okumaya devam et

Uzun Zaman Önce – Long Time Ago

Ahmet kasabanın kuaförü Sevgi’yle evlidir ve ilişkilerinde bir süredir sorun yaşamaktadırlar. Ahmet, Sevgi’nin kendisini aldattığına inanır. Son zamanlarda ortalıkta gördüğü bir yabancı bu şüphesini pekiştirir. Bir gün panik içinde kardeşi Mehmet’i arar, bulaştığı beladan kurtulmak için onun yardımına ihtiyacı vardır. Yönetmenin sözleriyle, Uzun Zaman Önce, “Anadolu’da şehirleşmeye başlayan bir kasabada yaşayan otoriter bir baba ve gün geçtikçe babalarına dönüşmekten kaçamayan iki kardeşi anlatan bir masumiyeti kaybediş öyküsü”

*7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir. 13 yaş altı izleyici kitlesi aile eşliğinde izleyebilir. Şiddet ve olumsuz örnek oluşturabilecek unsurlar içermektedir.

Yönetmen: Cihan Sağlam
Oyuncular: Esra Bezen Bilgin, Onur Dikmen, Sevinç Erbulak, Serdar Orçin, Nihan Okutucu, Reha Özcan

“Uzun Zaman Önce – Long Time Ago” yazısını okumaya devam et