Zamanda Tutsak – Old

ZAMANDA TUTSAK 13 Ağustos’ta Sinemalarda

Bu yaz, vizyoner yapımcı M. Night Shyamalan, tropik bir tatil yapan ve birkaç saatliğine dinlendikleri kuytu bir plajın bir şekilde hızla yaşlanmalarına neden olduğunu ve tüm hayatlarını bir güne indirgediğini fark eden bir aileyi konu alan tüyler ürpertici gizemli, yeni bir gerilim filmini sunuyor.

Filmde etkileyici bir uluslararası oyuncu kadrosu yer alıyor. Altın Küre ödüllü Gael García Bernal (Amazon’daki Mozart in the Jungle), Vicky Krieps (Phantom Thread), Rufus Sewell (Amazon’daki The Man in the High Castle), Ken Leung (Star Wars 7: Güç Uyanıyor), Nikki Amuka-Bird (Jüpiter Yükseliyor), Abbey Lee (HBO’daki Lovecraft Country), Aaron Pierre (Syfy’daki Krypton), Alex Wolff (Ayin), Embeth Davidtz (Ejderha Dövmeli Kız), Eliza Scanlen (Küçük Kadınlar), Emun Elliott (Star Wars 7: Güç Uyanıyor), Kathleen Chalfant (Showtime’daki The Affair) ve Thomasin McKenzie (Tavşan Jojo).

“Zamanda Tutsak – Old” yazısını okumaya devam et

JUDY 3 Ocak’ta Sinemalarda!

Özet: Başrolde Oscar Ödüllü Renée Zellweger ile Efsanevi Oyuncu Judy Garland’ın Nefes Kesici Gerçek Hikayesi.”

“Oz Büyücüsü” filminde rol almasından otuz yıl sonra, sevilen şarkıcı ve oyuncu Judy Garland bir gece kulübünde sergileyeceği özel bir gösteri için Londra’ya gelir. Burada geçmişi ve verdiği kararların muhasebesini yaparken, daha sonra kocası olacak müzisyen Mickey Deans ile fırtınalı bir aşk yaşamaya başlar. JUDY, filmleri ve şarkılarıyla insanlara mutluluk ve umut aşılarken, aradığı sevgi ve mutluluğu bir türlü bulamamış bir kadının, gerçek hikayesi.

Yönetmen: Rupert Goold
Oyuncular: Renee Zellweger, Rufus Sewell, Jessie Buckley, Finn Wittrock
Senaryo: Tom Edge, Peter Quilter
Yapımcı: Lee Dean, Charles Diamond
Görüntü Yönetmeni: Ole Bratt Birkeland

“JUDY 3 Ocak’ta Sinemalarda!” yazısını okumaya devam et

Herkül: Özgürlük Savaşçısı – Hercules

HERKÜL:
ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISI

Prodüksiyon Hakkında

“Sen sadece efsane misin yoksa efsanenin ardındaki gerçek misin?

Bu yazın aksiyon macera gerilim filmi Herkül: Özgürlük Savaşçısı’nda tüm zamanların en şiddetli efsanesi, ayaktakımı bir guruptan oluşan savaşçıları yöneten gerçek bir insanın göreviyle buluşuyor. Film, ünlü aslan yürekli cesaret sembolünü: devasa görüntüsü ardında çarpan kahramanın kalbini bulmasını daha önce hiç görülmemiş bir biçimde ortaya çıkarıyor. Antik Yunan’ın tüm görevleri içinde en korkutucuları olan ünlü “12 Görev” de dâhil olmak üzere efsanevi maceralarıyla tanınan olan ama geçmişi aklından çıkmayan Herkül, gezgin bir paralı asker olmuştur. Bir grup sadık takipçisiyle birlikte efsanesinden para kazanmaktadır. “Herkül: Özgürlük Savaşçısı – Hercules” yazısını okumaya devam et

Vampir Avcısı: Abraham Lincoln – Abraham Lincoln: Vampire Hunter

“Vampir Avcısı: Abraham Lincoln”

Gündüzleri başkan, geceleri vampir avcısı!

Yapımcı TIM BURTON ve Wanted’ın yönetmeni TIMUR BEKMAMBETOV yeni bir efsane yaratıyorlar. ” VAMPİR AVCISI: ABRAHAN LINCOLN” 17 Ağustos’ta 3D seçeneğiyle sinemalarda!

Konu: Amerika’nın 16. Başkan’ı Abraham Lincoln, vampirlerin ülkeyi ele geçirme planları olduğunu keşfeder. Vampirleri ayıklamak artık onun görevidir.

Yönetmen: Timur Bekmambetov
Oyuncular: Benjamin Walker, Rufus Sewell, Dominic Cooper, Mary Elizabeth, Alan Tudyk
Senaryo: Seth Grahame-Smith
Yapım Yılı: 2012
Süre: 105 dk
Vizyon Tarihi: 17 Ağustos 2012
Dağıtım: Tiglon
İthalat: Tiglon “Vampir Avcısı: Abraham Lincoln – Abraham Lincoln: Vampire Hunter” yazısını okumaya devam et