Bad Boys: Her Zaman Çılgın – Bad Boys for Life

BAD BOYS: HER ZAMAN ÇILGIN
“BAD BOYS FOR LIFE”

İlk iki Bad Boys filmi daha önce her biri hit olmuş televizyon dizilerinde rol alan Will Smith ve Martin Lawrence’ı aksiyon-komedi sinema filmi hayranları ile tanıştırmıştı. Şimdi ise herkesin sevgilisi bu suç ve dövüş filmleri ikilisi tekrar perdeye dönüyor ve ikilimiz her zamanki gibi komik, tehlikeli ve onların ne yapacakları asla tahmin edilemez.
“Bad Boys: Her Zaman Çılgın/ Bad Boys For Life” filminde, Smith ve Lawrence onlarla özdeşleşen Mike Lowery ve Marcus Burnet rolleri ile geri dönüyorlar. Filmde Marcus artık biraz geri planda durarak ailesi ile daha fazla zaman geçirir, fakat Mike’ın hayatının tehlikede olacağı bir durum oluşur ve Marcus yeniden göreve döner. Sonuçta Mike da ailedendir ve Marcus Mike’ın bu göreve tek başına gitmesine göz yumamaz.

“Bad Boys: Her Zaman Çılgın – Bad Boys for Life” yazısını okumaya devam et

Karanlık Cinayetler – The Frozen Ground

Nicolas Cage ve John Cusack “Con Air”den 16 yıl sonra tekrar bir araya geliyor!

“Se7en” tarzı gerilim filmlerinin izinden giden “KARANLIK CİNAYETLER / THE FROZEN GROUND” 17 kadını kaçırıp öldürmek suçundan 461 yıl hapse mahkum edilen Amerika’nın en azılı serili katillerinden biri olan Robert Hansen’ın gerçek hikayesinden yola çıkıyor. Emekliliğine haftalar kalmış dedektif Jack Halcombe son iki yılda 8 kadının benzer şekilde ortadan kaybolmasının ardında bir seri katil olduğundan şüphelenmektedir. Ancak ortada tek sağlam bir ipucu bile yoktur. Fakat bir gün Cindy isimli genç bir kız arkasında iz bırakmayan katilin elinden son anda kurtulmayı başarır. Dedektif Jack, Cindy ile görüşüp kanıtlar toplamaya çalışmaktadır katil ise Cindy’nin peşindedir. Katili yakalamak için her türlü tehlikeyi göze alan Jack kendini zamana karşı bir yarışın içinde bulur. Filmin başrollerinde ünlü aktörler Nicolas Cage ve John Cusack’e Hollywood’un yeni gözdesi Vanessa Hudgens eşlik ediyor. “Karanlık Cinayetler – The Frozen Ground” yazısını okumaya devam et

Bahar Tatili – Spring Breakers

Bir Harmony Korine Filmi
Bahar Tatili/ “Spring Breakers” 10 MAYIS’TA SİNEMALARDA

Bir Parça Işık Senin Karanlık Yanını Ortaya Çıkarabilir.
Çektiği filmlerle izleyiciyi şaşırtmayı ve düşündürmeyi seven Harmony Korine Bahar Tatili (Spring Breakers) ile de bunu başarıyor. Genellikle cici kız rollerinde gördüğümüz Selena Gomez, Vanessa Hudgens ve Ashley Benson’ı “Bahar Tatili”inde çok farklı rolleri canlandırırken göreceksiniz. Oscar adaylığı bulunan Hollywood’un yakışıklı oyuncusu James Franco’yu ise tanıyamayacaksınız.

Filmin Konusu: Küçük yaşlarından beri en iyi arkadaş olan Brit (Ashley Benson), Candy (Vanessa Hudgens), Cotty (Rachel Korine) ve Faith (Selena Gomez) küçük ve sıkıcı bir kasabada beraber büyüdüler. “Bahar Tatili – Spring Breakers” yazısını okumaya devam et

Beastly

BEASTLY, 19 MAYIS 2011 PERŞEMBE VİZYONDA

Güzel ve çirkin masalının günümüze uyarlanmış versiyonuyla, Beastly 19 Mayıs 2011 Perşembe günü vizyona girecek.

İnsanın içindeki gerçek güzelliği keşfetmek ve geçmişteki yanlışlarını görebilmeyi öğrenmek üzerine olan bu romantik gençlik filminin yönetmenliği ve senaryosu Phoebe In Wonderland filminin yönetmeni Daniel Barnz’a ait.  Başrollerini ise, Hollywood’un sevilen ikiz kardeşlerinden Mary Kate Olsen, High School Musical serisinin tanınan yüzü Vanessa Hudgens ve en son Ben Dört Numara filmindeki başrolüyle çıkış yapan Alex Pettyfer paylaşıyor.

Okulun şımarık, popüler prensi konumunda olan 17 yaşındaki Kyle’ın son hedefi, hakkında büyücü dedikoduları dönen, sıra dışı ve tuhaf sınıf arkadaşı olan Kendra’yı küçük düşürmektir. Kendra, Kyle’ın bu acımasız tutumundan hiç etkilenmese de, ona bir ders vermeye karar verir ve onu, iç dünyası kadar çirkin ve itici bir varlığa dönüştürür. Eğer Kyle, bir yıl içerisinde gerçekten onu sevebilecek birini bulamazsa lanet, ömür boyu sürecektir… “Beastly” yazısını okumaya devam et

Sucker Punch

Sucker Punch

Gözlerini kapat. Zihnini aç. Hazırlıksız yakalanacaksın..

“Sucker Punch” genç bir kızın karanlık gerçeklerden kaçıp, hayal dünyasında özgürleşmesinin destansı hikayesini anlatan fantastik bir aksiyon filmi.
Zaman ve mekan sınırlaması olmadan, zihninin derinliklerinde her yere gidebilir, İnanılmaz maceralar yaşayarak, hayal ile gerçek arasındaki çizgiyi yok edebilir.

Kendi isteği dışında bir yere kitlendi, ama Babydoll (Emily Browning) hayatta kalma isteğini kaybetmedi. Özgürlüğü için savaşmaya kararlı bir şekilde, dört kızı – Dobra Rocket (Jena Malone), Şehirli Blondie (Vanessa Hudgens), Şiddetle Sadık Amber (Jamie Chung) ve İsteksiz Sweet Pea (Abbie Cornish)- birleşmeye ve kötü kaderlerinden ve onları tutsak tutan Blue (Oscar Isaac), Madam Gorski (Carla Gugino) ve Kumarbazdan (Jon Hamm) kaçmaya ikna eder.

Babydoll başta olmak üzere, kızlar kendilerini samuray savaşçılarından yılanlara kadar, sınırları olmayan fantastik bir savaşta bulurlar. Hayatta kalabilmek için nelerden vazgeçeceklerine karar vermek zorundalardır. Ama bir büyücünün yardımıyla, inanılmaz yolculuğun sonunda – eğer başarılı olurlarsa – özgür olacaklardır. “Sucker Punch” yazısını okumaya devam et