Tatlı Bela

TATLI BELA

Özet: TATLI BELA, çekici ama sorunlu genç adam Travis ile karanlık geçmişini kapatıp, hayatına sıradan bir üniversite öğrencisi olarak devam eden Abby arasındaki tutkulu aşkı anlatıyor. İkilinin çekişmeyle başlayan arkadaşlıkları yakıcı bir aşka dönüşürken, Travis’in sorunlu geçmişi ve Abby’nin gelecek hedefleri, kahramanlarımızı zorlu bir yolculuğa çıkarır.

Jamie McGuire’ın ülkemizde de yayınlanan, aynı isimli çok satan romanından uyarlanan Tatlı Bela, izleyicileri kendine çeken hareketli ve duygu dolu bir film.

Yönetmen: Roger Kumble
Oyuncular: Virginia Gardner, Dylan Sprouse, Brian Austin Green, Libe Barer
Senaryo: Roger Kumble, Jamie McGuire
Tür: Romantik, Dram
Süre: 95 dk.
Vizyon Tarihi: 5 Mayıs 2023
Dağıtım: Bir Film
İthalat: Bir Film

“Tatlı Bela” yazısını okumaya devam et

Tell Me How I Die – Ölümcül Deney: DeJaVu

TELL ME HOW I DIE – ÖLÜMCÜL DENEY: DEJAVU

FİLMİN KONUSU: Film deneysel bir ilaç araştırmasına katılan birkaç üniversite öğrencisinin (Nathan Kress, Ryan Higa, Virginia Gardner, Kirby Bliss Blanton, Mark Furze) beklenmedik bir yan etki dolayısıyla nasıl öldürüleceklerini görmesinin ve gördüklerinin gerçekleşmeye başlamasının hikayesini anlatıyor. Kendi ölüm günlerini atlatmak için zekice hamleler yapmaya çalışırlarken, katilin aralarında olduğunu ve kendileri gibi geleceği görebildiğini fark ederler. Hayatta kalma yarışında, diğerlerinden hep bir adım önde olan O’dur. “Tell Me How I Die – Ölümcül Deney: DeJaVu” yazısını okumaya devam et