Kaçış Planı 2: Hades – Escape Plan 2: Hades

KAÇIŞ PLANI 2: HADES
(ESCAPE PLAN 2: HADES)

“Hapishane Değil, Makina… Kaç ve Hayatta Kal!”

29 HAZİRAN’DA SİNEMALARDA!

Sylvester Stallone, Ray Breslin rolünde bir kez daha izleyiciyi gerilim dolu aksiyona davet ediyor!

Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, 50 Cent gibi oyuncuları ile dikkat çeken aksiyon filmi Kaçış Planı, 5 yıl aradan sonra ikinci halkası ile dönüyor. Serinin ilk filmi Kaçış Planı, ülkemizde 10 Ocak 2014’te vizyona girmişti ve 73 binin üzerinde seyirciye ulaşmayı başarmıştı.

Dünyanın en önemli güvenlik uzmanı ve tasarımcılarından olan Ray Breslin’i merkeze alan devam filminde de Ray’i başarılı aksiyon aktörü, Sylvester Stallone canlandırıyor. Filmin yönetmen koltuğunda bu defa Mikael Håfström yerine yönettiği aksiyon filmlerinden tanıdığımız Steven C. Miller oturuyor.

Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Spectre ve Galaksinin Koruyucuları’ndan tanıdığımız Dave Bautista, Silent Night ve Ocean’s 8 filmlerinde yer almış olan aktris Jaime King ve dünyaca ünlü hip-hop sanatçısı Curtis ’50 Cent’ Jackson yer alıyor. Serinin üçüncü filminin hazırlıkları başlamışken, filmde Sylvester Stallone, Dave Bautista, Jaime King, 50 Cent gibi oyuncuların tekrar yer aldığı da açıklandı. “Kaçış Planı 2: Hades – Escape Plan 2: Hades” yazısını okumaya devam et