“Üç Harfliler: Nazar”

Gizli geçmişin gölgesinde, intikamın derin sırları açığa çıkıyor

“Üç Harfliler: Nazar” filminin fragmanı yayınlandı!

Tüyler ürperten Türk korku filmi serisi Üç Harfliler geri dönüyor!

TME Films ve Muhteşem Film’in ortak yapımcılığını üstlendiği, Melodi Tözüm’ün hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yaptığı serinin son filmi “Üç Harfliler: Nazar” seyirciyle buluşmaya hazırlanırken, filmin korku severlerde heyecan yaratan fragmanı ve yeni afişi paylaşıldı. Korku dozu yüksek sahneleriyle seyirciyi dehşete düşürecek olan “Üç Harfliler: Nazar”, 10 Nisan’da vizyona girecek. Ülkemizde 1 milyonu aşkın seyirci tarafından izlenen Üç Harfliler serisinin her anı soluk kesen son filmi “Üç Harfliler: Nazar” vizyon için gün sayarken, filmin ürpertici afişi ve korku dozu yüksek fragmanı yayınlandı.

TME Films ve Muhteşem Film’in ortak yapımcılığını üstlendiği Üç Harfliler: Nazar’ın yönetmen koltuğunda bu kez Melodi Tözüm oturuyor. Filmin senaryosunu da kaleme alan Tözüm’e görüntü yönetmeni olarak Eren Nayir eşlik ediyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Elçin Atamgüç, Hatice İrkin, Gülderen Güler, Elis Sezgin, Berfin Naz Uzar, Alperen Çavdar, Batuhan Gülcemal, Melike Balçık gibi isimler yer alıyor. Filmin müziklerindeyse Reşit Gözdamla’nın imzası var.

Üç Harfliler: Nazar filminin özeti

Zeliha, torun sahibi olma umuduyla üç harflilerle anlaşma yapar. Ancak, torunu Nazar’ı, adet olup kadınlığa ilk adımını attığında onlara vermek zorundadır. Oğlu ve gelini zamanı geldiğinde anlaşmaya uymaz, bu sebeple Nazar’a karşılık üç harfliler tarafından kurban edilirler. Zorlu bir kaderle yüzleşen Zeliha, büyüye tövbe edip torununa adanmış bir yaşam sürmeye karar verir. Ta ki Nazar, 17 yaşında cinsel istismara maruz kalıp acımasızca öldürülene kadar. Torununun acı dolu ölümü Zeliha’da intikam arzusunu uyandırır, ancak bu sefer daha derin ve karanlık bir yolda.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği, “Üç Harfliler: Nazar”, 10 Nisan’da vizyonda olacak.

Senaryo & Yönetmen: Melodi Tözüm
Oyuncular: Elçin Atamgüç, Hatice İrkin, Gülderen Güler, Elis Sezgin, Berfin Naz Uzar, Alperen Çavdar, Batuhan Gülcemal, Melike Balçık
Yapımcı: Kemal Ş. Kaplanoğlu & Muhteşem Tözüm
Kurgu: Mustafa Öztaş
Müzik: Reşit Gözdamla
Görüntü Yönetmeni: M. Eren Nayir
Yapım: TME Films & Muhteşem Film
Dağıtım: TME Films

Fragman: