Aşk Filmi

AŞK FİLMİ

Özet: Aşk Filmi, film çekimi için gittiği görüşmelerde hayatını değiştirecek şeyler yaşayan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Gece, hayatı ve eğlenceye düşkün bir kadın olan Yaz, topmodellik yapmaktadır. Tesadüf eseri yeni çekilecek olan bir aşk filmi için görüşmelere giden Yaz, deneme çekimi yapılacağı sırada filmin yönetmen Uzay ile tatlı bir inatlaşmaya girer. Ancak bu inatlaşma ona, hayatını derinden etkileyecek ve unutamayacağı bir aşk acısı yaşatır.

Yaz, top modellik yapan, çevresinde popüler, gece hayatı ve eğlenceye düşkün bir kadındır. Tesadüf eseri bir aşk filmi görüşmesine gider ve deneme çekimi sırasında filmin yönetmeni Uzay ile tatlı bir inatlaşmaya girer. Fakat bu inatlaşma ona hayatı boyunca unutamayacağı bir aşk acısı yaşatacaktır.

Deniz Denizciler’in hem senaristliğini hem de yönetmenliğini üstlendiği Aşk Filmi, film çekimi için gittiği görüşmelerde hayatını değiştirecek şeyler yaşayan genç bir kadının hikayesini konu ediniyor. Gece, hayatı ve eğlenceye düşkün bir kadın olan Yaz, modellik yapmaktadır. Tesadüf eseri yeni çekilecek olan bir aşk filmi için görüşmelere giden Yaz, deneme çekimi yapılacağı sırada filmin yönetmen Uzay ile tatlı bir inatlaşmaya girer. Ancak bu inatlaşma ona, hayatını derinden etkileyecek ve unutamayacağı bir aşk acısı yaşatır.

Yönetmen: DENİZ DENİZCİLER
Oyuncular: CEMRE BAYSEL, İLHAN ŞEN, ONUR BÜYÜKTOPÇU, VAHİD BERKE ERTEKİN, İREM YÜKSEL, MELİSSA DİLBER, DEREN TALU, YUSUF BAYMAZ, HANDE KATİPOĞLU VE ERKAN PETEKKAYA
Senaryo: DENİZ DENİZCİLER
Yapım: ERTEKİN MEDYA – CENTRAL ROOF PRODUCTION
Yapım Yılı: 2023
Uygulayıcı Yapımcı: EMRAH ERTEM
Tür: ROMANTİK, DRAM
Süre: 125 Dakika
Vizyon Tarihi: 19 Nisan 2024
CGV MARS DAĞITIM

Youtube Fragman Link: