Alya

Alya

Haftanın aksiyon filmlerinden Alya, gerçek kimliğini bulmak zorunda olan, hafızası silinen bir ajanın hikayesini konu ediniyor. Evlenmek üzere olan bir ajanının hafızasını silinir. Karanlık bir hükümetin maşası haline gelen ajan, kim olduğunu bulmak için mücadele eder. Yavaş yavaş geçmişini hatırlamaya başlaması ve geçmişiyle ilgili sırları çözmesiyle hem gerçek kimliğini hem de şok edici gerçekleri ortaya çıkarır.

ALYA 17 Kasım’da Sinemalarda! ALYA’nın başrollerinde ünlü şarkıcı Edis Görgülü, Jandae Perçem, Hande Ataizi, Gonca Vuslateri, Beste Kökdemir, Alper Atak, Serkan Şenalp, Temmuz Gürkan Karaca gibi isimler yer alıyor. Hafızası silinen ve evlenmek üzere olan bir asker, yavaş yavaş geçmişini hatırlamaya başlar ve gerçek kimliği ortaya çıkar…

Film Özeti: Gizemler ve aldatmacalar dünyasında, bir özel harekat ajanının anıları, karanlık bir hükümetin tasarılarının tuvali haline gelir ve gerçek kimliğini bulmak zorunda bırakılır. Geçmişinin sırrını çözdükçe, sadece şok edici gerçeği değil, kendi şaşırtıcı kimliğini de ortaya çıkarır.

Yönetmen: Jandae Perçem
Oyuncular: Jandae Perçem, Edis Görgülü, Hande Ataizi
Tür: Bilim Kurgu
Süre: 1 sa 30 dk
Vizyon Tarihi: 17.11.2023
CJ ENM Turkiye