Aşkın Ritmi – We Are Your Friends

Amerika’da Warner Bros tarafından dağıtılacak Zac Efron’un yeni filmi Aşkın Ritmi / We Are Your Friends A.B.D.’yle aynı anda 28 Ağustos’ta Türkiye’de vizyonda! Başroldeki Zac Efron’a (“Neighbors”, “17 Again”, “High School Musical”) son dönemin yeni fenomeni Emily Ratajkowski (“Entourage”, “Gone Girl”), Wes Bentley (“The Hunger Games”, “Interstellar”)  ve Shiloh Fernandez (“Evil Dead”, “Red Riding Hood”) eşlik ediyor. Özellikle Zac Efron ve Emily Ratajkowski hayranları tarafından merakla beklenen bu romantik dram, tüm dünyada internet üzerinde son ayların en çok konuşulan filmlerinden biri.

Filmden ilk fragman ve 2 adet teaser afiş yayınlandı. Önümüzdeki haftalarda yeni bir fragman, karakter afişleri ve filmin ana afişi yayınlanacak.

Hollywood’da geçen film, kendi geleceğini yaratmak ve büyük bir yıldız olmak isteyen 23 yaşındaki yakışıklı ve hırslı DJ Cole’un (Zac Efron) hikayesini konu alıyor. Cole’un hayatı, kendisini kanatları altına alan karizmatik DJ James (Wes Bentley) ile tanışmasıyla giderek karmaşık bir hal alır. Çünkü Cole, James’in genç ve güzel kız arkadaşına (Emily Ratajkowski) aşık olmaya başlar. Yasak ilişkisinin derinleşmesi ve arkadaşlarıyla arasının eskisi gibi olmaması Cole’u aşk, dostluk, sadakat ve kendisini bekleyen gelecek arasında seçim yapmaya zorlayacaktır. Warner Bros ve Studiocanal’ın yapımcılığındaki romantik dramın kamera arkasında ise MTV’deki programıyla yıldızı parlayan Max Joseph bulunuyor.