Ayı Teddy 2 – Ted 2

AYI TEDDY 2

Seth MacFarlane, Universal ve Media Rights Capital’ın tüm zamanların en orijinal komedi devam filmi olan Ayı Teddy 2 filminin yazarı, yönetmeni ve başrol karakteri TED’e sesini veren kişi olarak dönüyor. Kendisine bir kez daha yıldız Mark Wahlberg ve yazarlar Alec Sulkin & Wellesley Wild eşlik ediyor. MacFarlene, canlı aksiyon/ animasyon komedinin yapımını Bluegrass Films’den Scott Stuber, John Jacobs ve Jason Clark’la birlikte gerçekleştiriyor.

2012 yılında, sevimli ama inanılmaz küfürbaz bir ayıcık dünyada fırtınalar estirdi. Klasik, tüylü, güzel görünümü, eşsiz yürüyüşü ve otla motive olan mizah eğilimi, cinsellik yüklü antikalıklarıyla olasılık dışı bir başrol oyuncusu Universal Pictures ve Media Rights Capital’ın esrarkeş bir adamla en iyi arkadaşı hakkındaki küçük komedisinin konumunu uçuşa geçirerek tüm zamanların en yüksek hasılatlı, orijinal, “R” kategori komedisi yapmıştır.
Bu yaz, SETH MACFARLANE, dünyanın en ahlaksız ayıcığının kariyerini başlatan gişe rekortmeni filmin devamı olan Ayı Teddy 2 filminin yazarı, yönetmeni ve ses yıldızı olarak geri geliyor. Sonsuza kadar fırtına arkadaşlar bilinmeyen bir bölgeye girerken filmde John Bennett rolüyle yine MARK WAHLBERG (Transformers: Age of Extinction, The Other Guys) rol alıyor.

Oyuncular: Mark Wahlberg
Yönetmen: Seth MacFarlane
Yazarlar: Seth MacFarlane & Alec Sulkin & Wellesley Wild
Yapımcılar: Scott Stuber, Seth MacFarlane, John Jacobs, Jason Clark
Sorumlu Yapımcılar:    Alec Sulkin, Wellesley Wild
Vizyon Tarihi: 10 Temmuz
Tür: Canlı aksiyon/CG-animasyon komedi