Bana Beni Anlat

Bana Beni Anlat

Film Özeti: Bana Beni Anlat, geçirdiği kaza sonucu unutkanlık hastalığına yakalanan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. 30’lu yaşlarının başında olan Çınar’ın hayatı geçirdiği trafik kazası sonrası alt üst olur. Aldığı darbeler nedeniyle Çınar, demans hastalığının bir türüne yakalanır. Hastalığın etkisiyle Çınar, okuduğu ya da izlediği şeylerin bilinç altına yerleşmesiyle her gün farklı bir mesleğe ilgi duyar. Bir gün itfaiyeci olmak isterken başka bir gün imam olmayı planlar. Kazada ailesini kaybedince amcası ile birlikte yaşamaya başlayan Çınar’ın bu sürecinde destek olması için bir yardımcı aranır. En büyük hayali oyuncu olmak olan ancak bir türlü hayallerine ulaşamayan hemşire Öykü, işi kabul etmek zorunda kalır. İkisi arasında çok geçmeden bambaşka bir bağ oluşacaktır.

Yapımcılığını MSM Yapımın üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise aynı zamanda filmin senaryosunu yazan Fuat Yılmaz’ın oturduğu “Bana Beni Anlat”filminin başrollerini Cem Belevi ve Hande Arısoy paylaşırken filmin oyuncu kadrosunda ise Eren Pekgöz, Kahraman Sivri, Serkan Kuru, Gülnihal Demir, Açelya Elmas, Rukiye Bektaş ve Dilan Dimil bulunuyor.

Konuk oyuncu olarak Cemal Hünal’ın da yer aldığı romantik-komedi filmi “Bana Beni Anlat”, geçirdiği kaza sonucu ailesini kaybeden ve travmadan kaynaklı demans hastalığına yakalanan Çınar’ın (Cem Belevi) hemşiresi Öykü (Hande Arısoy) ile arasında gelişen ve gittikçe romantikleşen bağı konu alıyor.

Yönetmen: Fuat Yılmaz
Oyuncular: Hande Arısoy, Eren Pekgöz, Cem Belevi, Kahraman Sivri, Cemal Hünal
Tür: Komedi – Romantik
Süre: 1 sa 34 dk
Vizyon Tarihi: 15 Mart 2024
Yapımcılığını: MSM Yapımın