Bay Doğru – Mr. Right

Bay Doğru
(Mr. Right)

Genellikle hiperaktif davranışlar sergileyen Martha (Anna Kendrick, Mükemmel Saha 2), son ayrılığından sonra çılgına dönmüştür. Gevezelik ediyor, deli gibi partiliyor ve gördüğü her şeyi mahvedebiliyordur. Francis (Sam Rockwell; Geri Dönüş Yolu) ile tanışmasını batırdığı gibi. Francis’in yaklaşımı diğer herkes için çok korkutucu gelebilir ancak Martha etkilenmekten kendini alamaz. İkisi de çılgın olduğundan mükemmel bir eşleşme gibi gözükebilir. Yalnız Francis ölümcül bir çılgındır. Profesyonel bir suikastçi.

Francis amacı olan bir kiralık katildir. Onu kiralayanları beklenmedik bir anda öldürmektedir. Martha yeni erkek arkadaşının “Birini vurmak içi dışarı çıkmam gerekiyor.” sözünün şaka olmadığını yavaş yavaş anlamaya başlar. Şüpheli bir müşteri Francis’in servisini kiralamak istediğinde, Şüpheci FBI ajanı (Tim Roth, The Hateful Eight, Rezervuar Köpekleri) olaylara dahil olur. Cesetler çoğalır ve Martha bu kargaşadan kaçmak yada dahil olmak arasında bir seçim yapmalıdır.

FOCUS WORLD ve AMASIA ENTERTAINMENT ortaklığı , CIRCLE OF CONFUSION Prodüksiyon, AMASIA ENTERTAINMENT ve 3311 PRODUCTIONS ortaklığı sunar. BAY DOĞRU, başrollerde Sam Rockwell, Anna Kendrick, Tim Roth, James Ransome, Anson Mount, Michael Eklund ve RZA. Oyuncu seçimi, Orly Sitowitz. Müzik, Aaron Zigman. Müzik yönetmeni Maureen Crowe, David A. Helfant. Kostüm Dizaynı, Jillian Ann Kreiner. Editor, Tom Wilson. Üretim Tasarlama, Mara Lepere-Schloop. Fotoğraf Yönetmeni, Daniel Aranyo. Yönetici Yapımcı, William C. Gallo, Allen Church, Stephen Emery, Max Landis, Avram Butch Kaplan, Mark Roberts, Jennifer Dana, Ross Jacobson, Sheldon Rabinowitz. Baş Yapımcılar, Michael A. Helfant, Bradley Gallo, Rick Jacobs, Lawrence Mattis. Yazan, Max Landis. Yönetmen koltuğunda ise Paco Cabezas oturuyor.

Yönetmen: Paco Cabezas
Oyuncular: Sam Rockwell, Anna Kendrick, Tim Roth, James Ransone
Tür: Komedi, Aksiyon, Romantik
Ülke: ABD
Süre: 95 dk.
Dağıtım: The Moments Entertainment
İthalat: Tanweer Film
Gösterim Tarihi: 29 Nisan 2016