Beni de Götür

Beni de Götür 5 Haziran’da vizyonda!

Hayatının akışını eline alamayan, elinde tutamayan kadınların dramına odaklanan Beni de Götür 5 Haziran’da sinemalarda! Dünya değişse, teknoloji hızla ilerlese de kadının konumu toplumsal konumu fazlaca değişmiyor. Yine bir ömür geçireceği adamı seçme hakkına çoğu zaman sahip olamıyor ve sevdiği insana ulaşamıyor, ulaşmaya çabaladığındaysa sonu genelde acı sonuçlanıyor. İşte Beni de Götür bir yandan Ayşe’nin dramına odaklanıyor, bir yandan da genel mutsuzluk üzerinden herkesin kaderini ortaya koyuyor. Beni de Götür ağızdan çıkan bir söz değil, yürekten kopan bir istek…
Avni Kütükoğlu’nun yönettiği filmde Vural ÇELİK, Çiğdem SUYOLCU, Gürol GÜNGÖR, Hakan

TÜRKŞEN, Mehmet ESEN, Semra DİNÇER, Çetin ALTAY, Zuhal MEMİŞ, Cemil HACIÖMEROĞLU ve Volkan KOÇAK rol alıyor.
Konusu: Bir genç kızın hayatından kesitler sunan, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan Ayşe’nin hayatını anlatan film aynı zamanda kasaba kültüründen kesitler sunduğu için Kırklareli / İğneada gibi muhteşem bir kasabada çekildi. Amcası ve yengesiyle yaşayan Ayşe Ali’yi sevmesine rağmen hiç tanımadığı Ahmet’le evlenmek zorunda kalır! Zaten Ayşe her gün işe gidip gelmek dışında bir şey yapmıyor, ara sırada üniversite okumak için İstanbul’a giden Ali’nin annesine uğruyordur. En mutlu zamanlarını orada geçiren Ayşe hem Ali’den haber almanın keyfini, hem de sevdiği adamın annesinin yanında olmanın mutluluğunu yaşıyordur!
Ama kocası Ahmet’in başına gelen bir kaza Ayşe’nin de felaketi olur…
Daha çok komedi yapımlarında rol alan Vural Çelik Beni de Götür de filmin dramatik yapısına uygun olarak farklı bir rolle seyirci karşısına çıkıp ters köşe yapacak.

SÜRESİ: 105 DAKİKA
YAPIM: YAZZ FİLM YAPIM
Yönetmen ve Senarist: Avni KÜTÜKOĞLU
Yapımcı: Nur TÜRKŞEN
Müzik: Serkan AKGÜN
Görüntü Yönetmeni: Aytekin ÇAKMAKCI
Sanat Yönetmeni: Elif AKGÜNLÜGİL
Kurgu Yönetmeni: Avni KÜTÜKOĞLU