Cadılar Bayramı Öldürür – Halloween Kills

CADILAR BAYRAMI ÖLDÜRÜR

15 Ekim’de Sinemalarda

2018’de, Jamie Lee Curtis’ün rol aldığı David Gordon Green’in Cadılar Bayramı filmi, tüm dünyada 250 milyon dolardan fazla kazanarak gişe rekorları kırdı, 40 yıllık serinin en yüksek hasılat yapan filmi oldu ve bir kadın oyuncunun rol aldığı korku filmi tarihinde açılış haftasında en iyi film olarak rekoru kırdı.

Michael Myers’ın geri döndüğü Cadılar Bayramı Gecesi henüz bitmedi.

Laurie Strode (Curtis), kızı Karen (Judy Greer) ve torunu Allyson’ın (Andi Matichak) maskeli canavar Michael Myers’ı Laurie’nin bodrumunda kafese kapatıp ateşe vermelerinden dakikalar sonra Laurie, kendisine ömür boyu eziyet eden kişiyi sonunda öldürdüğünü düşünerek hayati önem taşıyan yaralarıyla hastaneye koşar.

Ama Michael, Laurie’nin kapanından kurtulmayı başardığında kan dökme ritüeli devam eder. Laurie acılarıyla savaşıp kendini ona karşı savunmaya hazırlarken tüm Hadonfield’ın durdurulamaz canavarlarına karşı ayaklanmasını sağlar.

Strode kadınları, Michael’ın ilk saldırısından kurtulanlardan oluşan ve kontrolü ellerine almaya karar veren bir gruba katılırlar ve Michael’ı sonsuza dek yakalamak üzere ava çıkan yasa dışı bir çeteyi oluştururlar.

Şeytan, bu gece ölecek.

Universal Pictures, Miramax, Blumhouse Productions ve Trancas International Films sunar. Cadılar Bayramı Öldürür, oyuncular Memur Frank Hawkins rolünde Will Patton, Thomas Mann (Kong: Kafatası Adası) ve Anthony Michael Hall (Kara Şövalye).

Cadılar Bayramı Öldürür, 2018’in dünya çapında fenomen olan filminden sorumlu olan ve geri dönen yapım ekibinden. Yazar Scott Teems (SundanceTV’de Rectify) ve Danny McBride ve David Gordon Green esinlenilen karakterlerin yaratıcıları John Carpenter ve Debra Hill. Filmin yönetmeni David Gordon Green ve yapımcıları Malek Akkad, Jason Blum ve Bill Block. İdari yapımcılar John Carpenter, Jamie Lee Curtis, Danny McBride, David Gordon Green ve Ryan Freimann.

Yönetmen: David Gordon Green
Oyuncular: Jamie Lee Curtis, Judy Greer, Andi Matichak, Will Patton, Thomas Mann ve Anthony Michael Hall
Yazar: Scott Teems & Danny McBride & David Gordon Green, esinlenilen karakterlerin yaratıcıları; John Carpenter ve Debra Hill
Yapımcılar: Malek Akkad, Jason Blum, Bill Block
İdari Yapımcılar: John Carpenter, Jamie Lee Curtis, Danny McBride, David Gordon Green, Ryan Freimann
Tür: Korku