Celal ile Ceren

Türk komedi sinemasının gişe rekortmeni ismi Şahan Gökbakar, senaryosunu kendisinin kaleme aldığı “Celal ile Ceren” adlı yeni yapımıyla sinema severlerin karşısına çıkıyor. 18 Ocak 2013 tarihinde  sinema perdesinde sinema izleyicisiyle buluşacak olan filmde Şahan Gökbakar’ın partnerliğini Ezgi Mola üstleniyor. “Celal ile Ceren”in yönetmen koltuğundaysa Togan Gökbakar oturuyor.

Kadın-erkek ilişkilerine farklı bir açıdan bakan Şahan Gökbakar, uzun yıllar birlikte olan sevgililerin birbirlerini kaybettikten sonra yaşadığı deneyimi, yine komedi dozu yüksek özgün mizah üslubuyla beyaz perdeye taşıyor.

Yapımcılığını Şahan Gökbakar’ın yeni kurduğu Çamaşırhane’nin üstlendiği “Herkesin bir Ceren’i vardır” sloganıyla izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan “Celal ile Ceren”de ,  “Ceren” karakterini oyuncu Ezgi Mola canlandırıyor. Sette uyumlu bir çalışma arkadaşlığı yakalayan Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola “Seyirci filmde gerçek bir çift izliyormuş hissine kapılacak” diyor.
Filmin konusu: Babasının dükkanında çalışan esnaf Celal’le, büyük bir yapı markette departman sorumlusu olarak çalışan Ceren yaklaşık altı yıldır birliktelerdir. Evlenmeye karar veren çiftin yakın arkadaşları nın sebeb olduğu çeşitli olaylardan dolayı Ceren ile Celal’in evlilik planları da suya düşer.

YAPIMCI: ŞAHAN GÖKBAKAR / EMRAH ÇOBAN
YÖNETMEN: TOGAN GÖKBAKAR
YAPIM ŞİRKETİ: ÇAMAŞIRHANE
DAĞITIM ŞİR: TİGLON
SENARYO: ŞAHAN GÖKBAKAR
GÖRÜNTÜ YÖN.: GÖKHAN TİRYAKİ
KURGU: ERKAN ÖZEKAN
MÜZİK: OĞUZ KAPLANGI
GENEL KOOR: PELİN EKİNCİ KAYA
SANAT YÖN.: TURAL POLAT
KOSTÜM: MELİS ATINÇ GAMSIZOĞLU
SÜRE: 114 Dk.
TÜRÜ: KOMEDİ
VİZYON TARİHİ: 18 OCAK 2013
ÇEKİM YERİ: İSTANBUL
OYUNCULAR: ŞAHAN GÖKBAKAR (CELAL),  EZGİ MOLA (CEREN), GÖKCEN GÖÇEBAĞ (KUBİLAY), DİLŞAH DEMİR (GÖZDE)

Bir yanıt yazın