Darağacı – The Gallows

DARAĞACI
“THE GALLOWS”

New Line Cinema’dan “Darağacı / The Gallows” adlı korku filmi geliyor.
Bir lisede sahnelenen oyun sırasında, başrolde oynayan öğrencinin ölümüyle sonuçlanan kazadan yirmi yıl sonra, lisenin öğrencileri bu oyunu tekrar sahnelemek ve yarım kalan sahne performansını tamamlamak isterler. Böylece küçük kasabanın lise öğrencileri, yaşanan acı olayı yıldönümde onurlandırmayı planlamaktadırlar. Ancak, bazı şeyleri olduğu gibi bırakmak bazen en iyisidir.
Filmin başrollerinde Cassidy Gifford (“God’s Not Dead”), Ryan Shoos (“As Night Comes”), Reese Mishler (internet dizisi “Youthful Daze”) ve Pfeifer Brown yer alıyorlar. Filmin senaryo yazarları ve yönetmenleri; Chris Lofing ve Travis Cluff.
Filmin yapımcıları;  Jason Blum (“Ouija,” “Paranormal Activity”, “Insidious” ve “Sinister” serileri) ile Guymon Casady (TV dizisi “Game of Thrones,” “The Expendables” serisi), Dean Schnider (“Hachi: A Dog’s Tale”), Benjamin Forkner (“The Killing Room”), Lofing ve Cluff. Yönetici yapımcılar; Dave Neustadter, Walter Hamada ve Couper Samuelson.
New Line Cinema sunar, bir Blumhouse/Entertainment 360/Tremendum Pictures yapımı, bir Chris Lofing & Travis Cluff filmi, “DARAĞACI/The Gallows,” 10 Temmuz’dan itibaren tüm dünyada vizyona girmeye başlayacak. Film, tüm dünyada bir Warner Bros. Entertainment Company şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılacak.
“DARAĞACI/The Gallows,” Türkiye’de 24 Temmuz’da vizyona girecek.

www.daragacifil.com