Efsunlu 3: Muska

EFSUNLU 3: MUSKA – 2D VE BLURAY SEÇENEĞİ İLE !

Çekimleri Çanakkale’nin Adatepe köyünde 1945 yapımı tarihi bir taş mektepte ve çevresinde tamamlanan EFSUNLU 3: MUSKA filmi, EFSUNLU: KABİRDEN GELEN ve EFSUNLU: AYİN filmlerinin devamı olarak yapılmıştır.

EFSUNLU: AYİN filminde başrolde yer alan Eylül Ezgi Yılmaz serinin son filmi olan EFSUNLU 3: MUSKA’ nın da başrolün de yer almaktadır. Serinin üçüncüsü oldukça güçlü diğer oyuncu kadrosu ile de dikkat çekmektedir.

Gazeteci olan Ebru, bir ruh sağlığı merkezinde akıbeti belli olmayan kayıp kadın hastabakıcıları haberlerini araştırmak için bir plan yapar ve ruh sağlığı merkezinde hastabakıcı olarak işe başlar. Yaptığı planın önceleri işe yaradığını düşünen Ebru bir anda kendisini bir hasta olarak bulur. Artık burada diğer hastalar gibi tedavi görüyordur. Ancak Ebru, daha önceden haberin kaynağı ile ilgili olabileceğini düşündüğü fotoğrafı paylaştığı, Kerem’in bu fotoğrafı detaylı olarak soruşturması nihayetinde, ruh sağlığı merkezinde yıllar öncesine dayanan, sırlarla dolu olayların gizemi ortaya çıkmaya başlar. İkilimizin bu izbe yerdeki gerilim ve korku dolu zor yolculuğu başlamıştır.

Yönetmen: UĞUR KABLAN
Oyuncular: EYLÜL EZGİ YILMAZ – SERHAT ÜSTÜNDAĞ – BERKER MEHMET KORKMAZ ELİF GÜÇKIRAN – MÜGE ÇOŞGUN – GÜLER AŞIK
Senarist: KORAY YELTEKİN – M. ÜLKÜ AKKOYUNLU
Yapımcı: ENİS ÖZKAN – MURAT ÇİÇEK
Müzik: FIRAT HAZNEDAROĞLU
Filmin Türü: GERİLİM, KORKU
Süresi: 87 DK
Vizyon Tarihi: 25/08/2023
Dağıtım: CGV MARS DAĞITIM