Entourage

 Entourage

Ödüllü HBO dizisinin sabırsızlıkla beklenen beyaz perde uyarlaması “Entourage”, hit dizinin Kevin Connolly’nin başını çektiği orijinal oyuncu kadrosunu yeniden bir araya getiriyor: Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara ve Jeremy Piven.
Sinema yıldızı Vincent Chase (Grenier), ekürileri Eric (Connolly), Turtle (Ferrara) ve Johnny’yle (Dillon) birlikte geri dönüyor…ve süper menajerlikten stüdyo yöneticiliğine geçmiş olan Ari Gold’la (Piven) yeniden birlikte çalışmaya başlıyorlar. Kahramanlarımızın tutkularından bir kısmı değişmiş olsa da, Hollywood’un kaprisli ve çoğunlukla çetin dünyasında gezinirken aralarındaki bağ güçlü olmaya devam ediyor.
Filmin oyuncu kadrosunda, baba oğul Larsen ve Travis McCredle’ı canlandıran Billy Bob Thornton ve Haley Joel Osment da rol alıyor. Diziden filme geri dönüş yapan diğer oyuncular ve rolleri ise şöyle: Ari Gold’un eşi “Bayan Ari” rolünde Perrey Reeves; Eric’in bir darılıp bir barıştığı sevgilisi Sloan rolünde Emmanuelle Chriqui; Vince’in halkla ilişkiler sorumlusu Shauna rolünde Debi Mazar; her daim sadık Lloyd rolünde Rex Lee; ve Ari’nin meslektaşı Dana Gordon rolünde Constance Zimmer. Emily Ratajkowski ve şampiyon UFC dövüşçüsü Ronda Rousey ise filmde kendilerini oynuyorlar.
“Entourage”ın yaratıcısı Doug Ellin, filmi, kendi senaryosuna ve karakterlerine, Ellin ve Rob Weiss’ın hikayesine dayanarak yönetti. Filmin yapımcılığını Mark Wahlberg, Stephen Levinson ve Ellin, yönetici yapımcılığını ise Wayne Carmona üstlendi.
Kamera arkası yaratıcı ekibi orijinal dizide çalışmış bazı kilit isimleri bir araya getiriyor: Görüntü yönetiminde Steven Fierberg, kurguda Jeff Groth, yapım tasarımında Chase Harlan ve kostüm tasarımında Olivia Miles.
Warner Bros. Pictures, Home Box Office ve RatPac-Dune Entertainment işbirliğiyle, bir Closest to the Hole ve Leverage Entertainment yapımı olan Doug Ellin filmi “Entourage”ı sunar. Filmin dünya çapındaki dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures gerçekleştirecek.

www.entourage-tr.com