Özgürlüğün Elli Tonu – Fifty Shades Free

ÖZGÜRLÜĞÜN ELLİ TONU

Jamie Dornan ve Dakota Johnson, dünya çapında çok satan “Elli Ton” fenomeninin üçüncü bölümünden uyarlanan ÖZGÜRLÜĞÜN ELLİ TONU filminde Christian Grey ve Anastasia Steele rolleriyle geri dönüyor. Tüm dünyada 950 milyon doların üzerinde hasılat yapan 2015 ve 2017’nin gişe rekortmeni filmlerindeki olayların devamını konu alan yeni bölüm 9 Şubat 2018’de vizyona giriyor.

Özgürlüğün Elli Tonu, Karanlığın Elli Tonu’nun yönetmeni James Foley (Saplantı, House of Cards) tarafından yönetiliyor ve yapımcıları da bir kez daha Michael De Luca, Dana Brunetti ve Marcus Viscidi ile kültürler üstü, gişe rekortmeni serinin yaratıcısı E L James.
James’in romanından uyarlanan senaryonun yazarı Niall Leonard. “Özgürlüğün Elli Tonu – Fifty Shades Free” yazısını okumaya devam et

Güzel Adam Süreyya

GÜZEL ADAM SÜREYYA
9 ŞUBAT’DA SİNEMALARDA

Beşiktaş…Bir çocukluk rüyasıdır. Gençlik ateşidir yandığın. Kırlar düştüğünde saçlarına hüzün gibidir. Şeref ve Hakkı gibi eski zaman insanıdır ve senin Sebatındır. Sevdiğin kadar sevildiğin yerdir. O çivili ayakkabıları giyince kocaman görünen çocuklarla sevinmek ve gerektiğinde ağlamaktır. Beşiktaş… Bir parçada Süreyya’dır. Malzemeci Süreyya’dır.

Süreyya bir İstanbul delikanlısıdır. Eyüp’te doğmuş, Zeytinburnu’nda büyümüştür. Cağaloğlu’nda matbaada çalışmış sonra kendini Yeşilçam’da bulmuştur. Beşiktaşlıdır. Çok sevdiği dayısı onu Beşiktaşlı yaptığında henüz 8 yaşındadır. Semt takımlarında kalecilik yapar. 1970’li yıllarda Beşiktaş zor dönemler yaşarken Süreyya da hayatının en zorlu dönemini yaşar. Kendisi bunu: “Böyle bir hayat işte, yaşadığımız şeyler hep acı dolu” diye tarif eder. Futbolcu olarak formasını giymeyi hayal etmediği Beşiktaş’a malzemeci olarak girmeyi hayal eder. Bu hayalinin peşinden koşar. Sonrası malum, Güzel Adam Süreyya… “Güzel Adam Süreyya” yazısını okumaya devam et

İyi Günler – Have a Nice Day

Have A Nice Day / İyi Günler

SİNOPSİS Çin’in güneyindeki küçük bir kasabada sağanak bir yağış beklenmektedir… Nişanlısının başarısız geçen estetik ameliyatını telafi etmek için para bulmaya çalışan Xiao Zhang, patronundan bir milyon yuan (çok para) çalar. Hırsızlık haberi kasabada hızla yayılır ve sadece bir gecede herkes Zhang’ın ve paranın peşine düşer.

Yönetmen: Jian Liu
Ülke: Çin
Dağıtım: Başka Sinema Dağıtım
Yapım: Jian Liu “İyi Günler – Have a Nice Day” yazısını okumaya devam et

Leo da Vinci: Mona Lisa Macerası – Leo da Vinci: Mission Mona Lisa

Leo da Vinci: Mona Lisa Macerası
(Leo da Vinci: Mission Mona Lisa)

20.000.000 doları aşan bütçe ile 2 yıl süren titiz bir çalışmanın ardından muhteşem bir animasyon filmi üretildi. 7’den 70’e herkesin keyifle izleyeceği animasyon filmi 09 Şubat’ta sinemalarda…

Muhteşem animasyon anavatanı İtalya’nın ardından ilk olarak ülkemizde gösterime giriyor. Mona Lisa karakterini “çocukların sevgilisi Evrim Akın” seslendiriyor. Türkçe seslendirmeli olarak gösterilecek 3 yaş ve üzeri çocuklar için eğlenceli ve eğitici bir film olan Leo da Vince Mona Lisa Macerası’nın süresi 85 dakika.

Leonardo da Vinci’nin hayatı boyunca 6.000 icat ve icat geliştirme eskizi yaptığı tespit edilmiş ve bunların bir kısmı hayat geçirilmiştir. “Leo da Vinci: Mona Lisa Macerası – Leo da Vinci: Mission Mona Lisa” yazısını okumaya devam et

Puloi: Asla Yalnız Uçmayacaksın – Ploey: You Never Fly Alone

Puloi: Asla Yalnız Uçmayacaksın
(Ploey: You Never Fly Alone)

Konu: Çok küçük olduğu için ailesiyle güneye göç edemeyen Puloi, kışın tek başına kutuplarda kalır. Kutuplarda edindiği yeni arkadaşlarla kışı atlatmaya çalışan kahramanımız için hayatta kalmanın bir başka amacı da sevdiği kuşu, kötü kartal Gölge’den korumaktır.

Gösterim Tarihi: 09 Şubat 2018
Dağıtım: Bir Film
İthalat: Bir Film
Türü: Animasyon “Puloi: Asla Yalnız Uçmayacaksın – Ploey: You Never Fly Alone” yazısını okumaya devam et