Kutup Köpekleri – Arctic Justice

24 Ocak 2020 ‘de vizyona girecek komedi macera türü animasyon filmimiz KUTUP KÖPEKLERİ hem çocukların hem yetişkinlerin hayranı olacağı bir yapım. Kutupların erime tehlikesine karşı kutup hayvanları mücadelelerini kazanabilecek mi? Hayallerinin peşini asla bırakmayan Swifty ‘nin komik macerası çocuklara kendilerine karşı dürüst olma, asla vazgeçme gibi mesajlarda verecek!

Özet: Aaron Woodley’nin yönettiği Kutup Köpekleri, kutupların en hızlı köpek kuryesi olmayı arzulayan Swifty ile arkadaşlarının macerasını konu alıyor. Kutup posta şirketinde çalışan Buzul Tilkisi Swifty’nin en büyük hayali Antarktika’nın yıldızı en hızlı köpek (Husky) kuryesi olmaktır. Swifty bu role layık olduğunu kanıtlayabilmek için kızaklardan birini gizlice yürütür ve gizemli bir paketi gizemli bir yere götürmek için yola çıkar. Bu sırada, mekanik ayakları üzerinde dolaşan ve tuhaf sadık martı ordusunu yöneten Denizaslanı Otto Von Walrus ile yüz yüze geldiği gizli bir kaleye rastlar.

“Kutup Köpekleri – Arctic Justice” yazısını okumaya devam et

Spark: Bir Uzay Macerası – Spark: A Space Tail

Spark: Bir Uzay Macerası
(Spark: A Space Tail)

Özet: Onüç yıl önce, güç sevdalısı General Zhong, Bana Gezegeni’nin denetimini ele geçirdi ve süreç içinde parçalara ayırdı. Şimdi yüzlerce parçaya ayrılmış olan Bana, şeytani lordu Zhong tarafından katı bir şekilde yönetilmektedir.

Spark, genç bir maymun ve arkadaşları; Vix, savaşa hazır bir tilki ve Chunk, teknoloji meraklısı bir domuz. “Spark: Bir Uzay Macerası – Spark: A Space Tail” yazısını okumaya devam et