Kutup Köpekleri – Arctic Justice

24 Ocak 2020 ‘de vizyona girecek komedi macera türü animasyon filmimiz KUTUP KÖPEKLERİ hem çocukların hem yetişkinlerin hayranı olacağı bir yapım. Kutupların erime tehlikesine karşı kutup hayvanları mücadelelerini kazanabilecek mi? Hayallerinin peşini asla bırakmayan Swifty ‘nin komik macerası çocuklara kendilerine karşı dürüst olma, asla vazgeçme gibi mesajlarda verecek!

Özet: Aaron Woodley’nin yönettiği Kutup Köpekleri, kutupların en hızlı köpek kuryesi olmayı arzulayan Swifty ile arkadaşlarının macerasını konu alıyor. Kutup posta şirketinde çalışan Buzul Tilkisi Swifty’nin en büyük hayali Antarktika’nın yıldızı en hızlı köpek (Husky) kuryesi olmaktır. Swifty bu role layık olduğunu kanıtlayabilmek için kızaklardan birini gizlice yürütür ve gizemli bir paketi gizemli bir yere götürmek için yola çıkar. Bu sırada, mekanik ayakları üzerinde dolaşan ve tuhaf sadık martı ordusunu yöneten Denizaslanı Otto Von Walrus ile yüz yüze geldiği gizli bir kaleye rastlar.

Swifty, kısa bir süre sonra Otto Von Walrus’un, dünyanın en büyük lideri olabilmek için Kuzey Kutbunu delerek tüm Kuzey Kutbu’nu eritecek kadar eski gazı açığa çıkarmaya çalıştığı gizemli korkunç planını keşfeder. Swifty tüm bunlardan sonra birbirinden uyumsuz arkadaşlarının yardımını almak zorunda kalır.

Türkçe seslendirme: Yekta Kopan(Buz Devri- Sid), Oya Prosçiler (Şrek- Prenses Fiona), Sinan Divrik (Scooby Doo- Scooby), Erkan Taşdöğen (Kara Şövalye – Joker), Bedia Ener (Harry Potter-McGonagall), Aydoğan Temel (Örümcek Adam 3- Yeşil Cin), Ümit Belen (Örümcek Adam- Hoffman) gibi seslendirme sanatının zirvesindeki sanatçılarının gerçekleştirdiği filmde,
Orijinal seslerde: Jeremy Renner, Heidi Klum, Alec Baldwin, James Franco, Omar Sy, Angelica Huston, John Cleese bulunuyordu.

Tür: Animasyon
Yapım yılı: 2019
Süre: 92dk.
Ülke: ABD, Canada