Refıs – The Reef: Stalked

Refıs – The Reef: Stalked

RESİF: KANLI TAKİP

DUBLAJ SEÇENEĞİYLE
Özet:: ​Kardeşinin cinayetinden sonra Nic, küçük kız kardeşi ve iki arkadaşıyla bir Pasifik adasında kano macerasına çıkar. Kısa süre içinde bir köpekbalığı tarafından takip edildiklerini fark ederler. Hep birlikte korkularıyla yüzleşmek ve birbirlerini kollamak zorunda kalırlar.

Yazan & Yöneten: Andrew Traucki
Oyuncular: Teressa Liane, Ann Truong, Kate Lister
Süre: 93 dk
Tür: Korku, Gerilim
Dil: İngilizce, Türkçe Altyazılı / Dublajlı
Vizyon Tarihi: 14 Temmuz 2023
Firma: Mars Production

“Refıs – The Reef: Stalked” yazısını okumaya devam et

Dehşetin Dişleri – The Reef

Dehşetin Dişleri
(The Reef)

THE REEF’in senaryosu ben olsam ne yapardım sorusunu soruyor.

Sinopsis
Kate, erkek kardeşi  Matt ve kızarkadaşı  Suzie, Kate’in eski erkek arkadaşı Luke ile buluşmak için Avustralya’nın Büyük Bariyer Resiflerine giderler. Luke ve arkadaşı  Warren burada teknelere dağıtım yaparak geçimlerini sağlamaktadırlar. Luke onlara bir haftalık bir tekne gezisi yapayı önerir. Hep beraber Endonezyaya gideceklerdir. Gezileri esnasında Luke ve Kate arasında eski defterler açılır… Bu arada tekne bilmedikleri bir sebepten alabora olur . Kendileri kurtarmak için teknenin omurgasının üzerine çıkarlar. En yakın adaya yüzmekten başka çareleri kalmamıştır. Yüzmeliler mi kalıp yardım beklemeliler mi tartışırken onları sinsice bekleyen bir tehlikenin farkında değillerdir. Gerçek bir olaydan esinlenilerek yazılan, THE REEF’in senaryosu ben olsam ne yapardım sorusunu sordurtuyor.
Nefes nefese izlenecek bir gerilim hikayesi ile Dehşetin Dişleri 14 Eylül’de sinemalarda. “Dehşetin Dişleri – The Reef” yazısını okumaya devam et