Dehşetin Dişleri – The Reef

Dehşetin Dişleri
(The Reef)

THE REEF’in senaryosu ben olsam ne yapardım sorusunu soruyor.

Sinopsis
Kate, erkek kardeşi  Matt ve kızarkadaşı  Suzie, Kate’in eski erkek arkadaşı Luke ile buluşmak için Avustralya’nın Büyük Bariyer Resiflerine giderler. Luke ve arkadaşı  Warren burada teknelere dağıtım yaparak geçimlerini sağlamaktadırlar. Luke onlara bir haftalık bir tekne gezisi yapayı önerir. Hep beraber Endonezyaya gideceklerdir. Gezileri esnasında Luke ve Kate arasında eski defterler açılır… Bu arada tekne bilmedikleri bir sebepten alabora olur . Kendileri kurtarmak için teknenin omurgasının üzerine çıkarlar. En yakın adaya yüzmekten başka çareleri kalmamıştır. Yüzmeliler mi kalıp yardım beklemeliler mi tartışırken onları sinsice bekleyen bir tehlikenin farkında değillerdir. Gerçek bir olaydan esinlenilerek yazılan, THE REEF’in senaryosu ben olsam ne yapardım sorusunu sordurtuyor.
Nefes nefese izlenecek bir gerilim hikayesi ile Dehşetin Dişleri 14 Eylül’de sinemalarda.

Gösterim Tarihi: 14 Eylül 2012
Dağıtım: Özen Film
İthalat: Özen Film – Umut Sanat

OYUNCULAR VE EKİP

SENARİST, YAPIMCI, YÖNETMEN
ANDREW TRAUCKI

Andrew  kendi yapım firması STILL LIFE VIDEO’u kurmak için sinema kariyerini sonlandırmış ve bir çok müzik klibi ve videonun yapımcılığını üstlenmiştir.

‘LUKE’
DAMIAN WALSHE-HOWLING

Avustralya’nın en tanınmış aktörlerinden olan  Damian Walshe-Howling bir çok  TV ve sinema yapımında rol almıştır. En son  Unde adlı yapımda eleştirmenlerden tam not almıştır..

‘KATE’
ZOE NAYLOR

Zoe Naylor  hiç şüphesiz Avustralya’nın en sevilen kadın oyuncularından biridir. 7 Networks’de yer alan  Gladiators’teki  Regan McLeod rolü ile  McLeods Daughters’da uzun yıllar rol almıştır.

‘MATT’
GYTON GRANTLEY

Gyton Grantley çok seyredilen TV yapımı “Underbelly”deki  Carl Williams rolü ile izleyicinin  beğenisini kazanmıştır.

‘SUZIE’
ADRIENNE PICKERING

Adrienne Pickering Queensland Universitesi SAnat bölümünden 2003 yılında mezun olmuş, La Ronde, St. Kilda Tales, Romeo ve  Juliet, Cabaret gibi yapımlarda rol almıştır.

‘WARREN’
KIERAN DARCY-SMITH

Kieran hem kamera arkasında hem de kamera önünde aktif çalışmaktadır. Yönetmen Nash Edgerton ile  Blue-Tongue Films  şirketini  1996’da kurmuştur.

YAPIMCI
MICHAEL ROBERTSON

Prodigy Movies’in bir numarası Michael Robertson,  1980’den bu yana Avustyralya film sanayinde senarist, yönetmen ve yapımcı olarak çalışmaktadır.

YAPIMCI
TIARE TOMASZEWSKI

Tiare Tomaszewski 20 yıldır sinema endüstrisinde çalışmakta ve Beach House Films şirketi için bir çok uluslararası projeye imza atmaktadır.

Bir yanıt yazın