Korkuyorum – Beau is Afraid

Korkuyorum – Beau is Afraid

Konu: Korkuyorum, paranoyak bir adamın, annesine, evine dönmek için çıktığı destansı yolculuğu konu alıyor.

2023 Kanada, Finlandiya ve ABD yapımı dram, komedi ve korku filmleri arasında yer alan Korkuyorum (Beau Is Afraid) adlı yapımın yönetmen koltuğunda ve senaryo kısmında Ari Aster görev almıştır. Bu heyecan verici yapımın başrol oyuncu kadrosu içerisinde ise Joaquin Phoenix, Amy Ryan, Nathan Lane, Kylie Rogers ve Parker Posey görev almıştır.

Annesinin ölmesinin ardından eve gitmek üzere yola koyulan ve bu esnada da en büyük korkuları ile karşı karşıya kalan bir adamın hikayesi üzerine kurulan Korkuyorum adlı yapım ile heyecan verici bir seyir deneyimi yaşayabilirsiniz. Filmin her sahnesinde keyifli ve bir o kadar da dramatik bir seyir deneyimi yaşayabilirsiniz. Film saatinizi Korkuyorum ile geçirebilirsiniz.

Beau Is Afraid, senaristliğini, yönetmenliğini ve yapımcılığını Ari Aster’in üstlendiği yakında yayımlanacak bir Amerikan korku komedisi filmidir. Filmde Joaquin Phoenix, Nathan Lane, Patti LuPone, Amy Ryan, Kylie Rogers, Parker Posey, Stephen McKinley Henderson, Denis Ménochet, Hayley Squires, Michael Gandolfini ve Zoe Lister-Jones yer almaktadır. Film, A24 tarafından, Ayin (2018) ve Ritüel (2019) filmlerinden sonra şirketin Aster ile üçüncü ortak filmi olarak çekildi.

“Korkuyorum – Beau is Afraid” yazısını okumaya devam et

Ayin – Hereditary

AYİN / HEREDITARY

Son yılların en iyi korku filmi olarak anılan “AYİN / HEREDITARY”, Graham ailesinin tüyler ürpertici hikayesine odaklanıyor. Ailenin en yaşlı üyesi esrarengiz anneanne Ellen’ın ölümü sonrası kızı Annie (Toni Collette), soyağaçlarının uğursuz ve korkunç detaylarını keşfetmeye başlar. Aile üyeleri ardı ardına meşum olaylar yaşamaktadır ve kendilerine miras kalmış bu lanetten kurtulmaya çalıştıkça, kaçınılmaz sona biraz daha yaklaştıklarını fark ederler. Split ve The Witch’in yapımcılarının çok ses getiren son korku filmi “Ayin”, The Hollywood Reporter tarafından “The Conjuring’den bu yana en etkili korku gerilim” ve Time Out tarafından “Yeni jenerasyonun The Exorcist’i” olarak niteleniyor. Başrolde Oscar adayı Toni Collette’e (The Sixth Sense, Fright Night), Altın Küre ödüllü Gabriel Byrne (The Usual Suspects, Stigmata) ve yükselen yıldız Alex Wolff’un (Patriots Day, Jumanji: Welcome to the Jungle) eşlik ettiği film, ABD ile aynı anda, 8 Haziran’da sinemalarda. “Ayin – Hereditary” yazısını okumaya devam et