Korkuyorum – Beau is Afraid

Korkuyorum – Beau is Afraid

Konu: Korkuyorum, paranoyak bir adamın, annesine, evine dönmek için çıktığı destansı yolculuğu konu alıyor.

2023 Kanada, Finlandiya ve ABD yapımı dram, komedi ve korku filmleri arasında yer alan Korkuyorum (Beau Is Afraid) adlı yapımın yönetmen koltuğunda ve senaryo kısmında Ari Aster görev almıştır. Bu heyecan verici yapımın başrol oyuncu kadrosu içerisinde ise Joaquin Phoenix, Amy Ryan, Nathan Lane, Kylie Rogers ve Parker Posey görev almıştır.

Annesinin ölmesinin ardından eve gitmek üzere yola koyulan ve bu esnada da en büyük korkuları ile karşı karşıya kalan bir adamın hikayesi üzerine kurulan Korkuyorum adlı yapım ile heyecan verici bir seyir deneyimi yaşayabilirsiniz. Filmin her sahnesinde keyifli ve bir o kadar da dramatik bir seyir deneyimi yaşayabilirsiniz. Film saatinizi Korkuyorum ile geçirebilirsiniz.

Beau Is Afraid, senaristliğini, yönetmenliğini ve yapımcılığını Ari Aster’in üstlendiği yakında yayımlanacak bir Amerikan korku komedisi filmidir. Filmde Joaquin Phoenix, Nathan Lane, Patti LuPone, Amy Ryan, Kylie Rogers, Parker Posey, Stephen McKinley Henderson, Denis Ménochet, Hayley Squires, Michael Gandolfini ve Zoe Lister-Jones yer almaktadır. Film, A24 tarafından, Ayin (2018) ve Ritüel (2019) filmlerinden sonra şirketin Aster ile üçüncü ortak filmi olarak çekildi.

Yönetmen: Ari Aster
Oyuncular: Joaquin Phoenix, Nathan Lane, Amy Ryan, Hayler Squires, Stephen Mckinley Henderson, Denis Ménochet, Kylie Rogers, Armen Nahapetian, Parker Posey, Pattie Lupone
Senaryo: Ari Aster
Ülke: ABD, Finlandiya, Kanada
Tür: Fantastik, Komedi, Macera
Süre: 179 dk.
Gösterim Tarihi: 09 Haziran 2023
İthalatçı: TME Films
Dağıtım: TME Films