Aşk Tesadüfleri Sever 2

Aşk Tesadüfleri Sever 2, bir kez daha tesadüflerin aşka hizmet edişini anlatıyor.

Film, tüm engellerin ve savruluşların üstesinden gelebilecek denli güçlü ve tesadüflerle örülü bir aşk hikayesiyle karşımızda..

Şubat 2011’de gösterime girerek vizyonda 35 hafta kalan, vizyona girdiği dönemde ilk 3 hafta listelerdeki birinciliğini koruyan, ikinci vizyon haftasının sonunda seyirci sayısında %22 artış gösteren, toplamda 2.418.090 kişi tarafından izlenen, tüm zamanların seyirci rekortmeni aşk filmleri listesinde 3. sıradaki yerini, son 10 yılın seyirci rekortmeni aşk filmleri listesinde 2. sıradaki yerini halen koruyan AŞK TESADÜFLERİ SEVER ikinci filmiyle 31 Ocak’ta seyirciyle buluşacak.

“Aşk Tesadüfleri Sever 2” yazısını okumaya devam et

Kötü Çocuk

“KÖTÜ ÇOCUK”

Büşra Küçük’ün genç jenerasyonu adeta büyüleyen “KÖTÜ ÇOCUK” hikayesi 20 Ocak’ta sinemalarda olacak!

Serinin 3 kitabı da aylarca çok satanlar listesinde üst sıralarda yer alan ‘Kötü Çocuk’ fanlarının heyecanlı bekleyişi sona eriyor! Tüm kitap fanlarının heyecanla beklediği film için artık sayılı gün kaldı!

Film, kendisini doğduğu gün terkeden babasının (Sarp Akkaya) ortaya çıkmasıyla hayatı değişen Kayla(Afra Saraçoğlu)’nın “Kötü Çocuk” Meriç (Tolga Sarıtaş) ile tanıştığı gün başlayan macera ve aşk dolu hikayesini anlatıyor. “Kötü Çocuk” yazısını okumaya devam et