Hatıran Yeter

HATIRAN YETER

Yürek yakan bir aşk öyküsü ile kalpleri ısıtacak bir baba – kız hikâyesi.

Konu: Kaçarak evlenen Adem ve Zehra’nın Baha adında bir oğulları olur. Baha, henüz bebekken geçirdiği menenjit hastalığı neticesinde işitme yetisini kaybeder. Yaşıtlarından çok daha zorlu ve yalnız bir çocukluk geçiren Baha’nın hayatı, kendisi gibi sağır ve dilsiz olan Leyla’yla tanışmasıyla değişir. İki genç birbirine âşık olur. Ancak mutluluklarının önüne büyük engeller çıkacak, Baha’nın bu aşkın meyvesi olan kızı Yeşim’e kavuşabilmek için büyük mücadeleler vermesi gerekecektir.

Senaristliğini ve yönetmenlliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın üstlendiği Hatıran Yeter, duyma ve konuşma engelli Baha ve Yeşim’in hayatın farklı engellerine çarpan aşkını konu ediniyor. Çocukluğu yaşıtlarına göre oldukça zorlu geçen ve yalnız kalan Baha’nın hayatı kendisi gibi sağır ve dilsiz olan Leyla ile tanışmasıyla bambaşka bir hal alır. Birbirlerine aşık olan çiftin önünde aşmaları gereken büyük engeller vardır. Baha, aşklarının meyvesi olan kızları Yeşim’e kavuşmak için büyük mücadeleler vermek zorunda kalacaktır.

“Hatıran Yeter” yazısını okumaya devam et

Aşk Tesadüfleri Sever 2

Aşk Tesadüfleri Sever 2, bir kez daha tesadüflerin aşka hizmet edişini anlatıyor.

Film, tüm engellerin ve savruluşların üstesinden gelebilecek denli güçlü ve tesadüflerle örülü bir aşk hikayesiyle karşımızda..

Şubat 2011’de gösterime girerek vizyonda 35 hafta kalan, vizyona girdiği dönemde ilk 3 hafta listelerdeki birinciliğini koruyan, ikinci vizyon haftasının sonunda seyirci sayısında %22 artış gösteren, toplamda 2.418.090 kişi tarafından izlenen, tüm zamanların seyirci rekortmeni aşk filmleri listesinde 3. sıradaki yerini, son 10 yılın seyirci rekortmeni aşk filmleri listesinde 2. sıradaki yerini halen koruyan AŞK TESADÜFLERİ SEVER ikinci filmiyle 31 Ocak’ta seyirciyle buluşacak.

“Aşk Tesadüfleri Sever 2” yazısını okumaya devam et

Kötü Çocuk

“KÖTÜ ÇOCUK”

Büşra Küçük’ün genç jenerasyonu adeta büyüleyen “KÖTÜ ÇOCUK” hikayesi 20 Ocak’ta sinemalarda olacak!

Serinin 3 kitabı da aylarca çok satanlar listesinde üst sıralarda yer alan ‘Kötü Çocuk’ fanlarının heyecanlı bekleyişi sona eriyor! Tüm kitap fanlarının heyecanla beklediği film için artık sayılı gün kaldı!

Film, kendisini doğduğu gün terkeden babasının (Sarp Akkaya) ortaya çıkmasıyla hayatı değişen Kayla(Afra Saraçoğlu)’nın “Kötü Çocuk” Meriç (Tolga Sarıtaş) ile tanıştığı gün başlayan macera ve aşk dolu hikayesini anlatıyor. “Kötü Çocuk” yazısını okumaya devam et