Soygun Oyunu: Büyük Vurgun

Soygun Oyunu: Büyük Vurgun

Yapımcılığını AD yapımın üstlendiği Ali Doğançay’ın yazıp yönettiği Soygun Oyunu: Büyük Vurgun filminin fragmanı yayınlandı! Film 18 Şubat 2022’de vizyona giriyor.

Burak Sevinç, Sercan Badur, Selim Bayraktar, Bülent Alkış, Gürkan Deniz Akhanlı, Yağmur Ün, Seren Deniz Yalçın’ın rol aldığı film iki yakın arkadaş; Ali ve Okan’ın girdikleri bir soygun oyununda başlarından geçenleri anlatan bir polisiye komedi filmi.

Film, kahramanların yaşadığı macerayı bize bir puzzle şeklinde sunarken, olaylar iki kahramanın kazanmaları gereken, kazanırken de sevdiklerini tehlikeye attıkları bir oyuna dönüşür.

Özet: Muhteşem bir okul hayatının ardından kendi ayakları üzerinde durmak isteyen iki dostun başından geçen bu hikaye, inanılmaz bir soygun planıdır. Ali ve Okan’ın berbat geçen iş hayatlarının sonunda geldikleri açmaz, bir gün en yakın arkadaşları Orhan’ın eve elinde emniyet teşkilatının açmış olduğu sınav haberi getirmesiyle son bulur. Ancak köprüden önceki bu çıkış da kaçmıştır. İki kafadar dahinin sınavı geçememesi gariptir ama bu durumlara alışmış olan ikili hayatlarına kaldıkları yerden devam eder.

“Soygun Oyunu: Büyük Vurgun” yazısını okumaya devam et

Nalan

GÜNDÜZ KUŞAĞI SİNEMA PERDESİNDE!

SABAH PROGRAMLARINA RAKİP GELİYOR!

Sezonun iddialı komedi filmleri arasında yer almaya hazırlanan ‘Nalan’ projesinin teaser’i sinema izleyicisi ile buluştu.

Açelya Topaloğlu yeni projesiyle şaşırtacak! Sonbaharda vizyona girmesi planlanan ‘Nalan’ filminde başrolü dijital platformlardaki içerikleri ile fenomen olan ve sevilen oyuncu Sergen Deveci ile paylaşan Açelya Topaloğlu, sabah programı sunacak. Sezonun iddialı komedi filmleri arasında yer almaya hazırlanan ‘Nalan’da ünlü oyuncu, sabahlarınızı şenlendirecek. Sinemaseverlere iki saat boyunca kahkaha yaşatacak ‘Nalan’ın oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu ve Sergen Deveci’nin dışında Berna Koraltürk, Bülent Alkış, Bahtiyar Engin, Birsen Dürülü, Taha Ünal ve Hünkar Nihal Konar da yer alıyor.

Yapımcılığını Ertuğrul Fındık’ın, ortak yapımcılığını Eren Dişli’nin üstlendiği Two Yapım imzalı filmin yönetmen koltuğunda ise ayrıca senaryoyu da kaleme alan Fatih Mutlu oturuyor.

“Nalan” yazısını okumaya devam et

Son Şaka

Son Şaka

Telefon şakalarıyla tanınan radyocu Serdar, sevgilisi Ayşen’e evlilik teklifi ederken de “yüksek prodüksiyonlu” bir şakaya başvurur. Ayşen evlilik teklifini hemen kabul etmez. Üstelik, şaka yüzünden asabı da fena bozulmuştur. Serdar’ı “affetmesi” için birlikte tatile çıkmaları gerekmektedir. Ayşen’in ısrarıyla ortak arkadaşları Yusuf’un da katıldığı bu yolculuk sırasında, üçlü; jandarma komutanı, mafyatik Erol ve otel müdürü Derya’nın yer aldığı karmaşık bir serüvenin ortasına düşer.

Son Şaka
Yapım: Two Yapım
Yönetmen: M. Erkam Bülbül
Senaryo: Fatih Mutlu
Oyuncular: Serdar Gökalp, Ege Kökenli, Gökay Müftüoğlu, Perihan Ünlücan, Özer Arslan, Osman Doğan ve Kemal Başar, Bülent Alkış, Hikmet Körmükçü
Tür: Komedi – Macera
Süre: 95 dk

“Son Şaka” yazısını okumaya devam et

Alemde 1 Gece

ALEMDE 1 GECE

Konu: Ozan mutlu bir evliliği olan, etliye sütlüye karışmayan biridir. Karısı Elif birkaç gündür annesinin yanındadır, ertesi sabah dönecektir. Ozan evde tek başınayken çocukluk arkadaşı Tolga yanında eskort kız Lena ve muhabbet tellalı Fehmi’yle çıkagelir. Üniversitede okurken kanka oldukları büfeci Ati abilerini de peşine takmıştır. Tolga’nın amacı karısına yakalanmadan çapkınlık yapmaktır ve evde yalnız olduğunu bildiği için Ozan’a gelmiştir.

Ozan Tolga’yı evden kovalamaya çalışırken üstüne bir de karşı komşusu emekli başçavuş çatlak Eşref gelir. Tolga Ozan’ın ağzından girer, burnundan çıkar ve 2 saatliğine evi kullanabilmek için izin koparmayı başarır. “Alemde 1 Gece” yazısını okumaya devam et

Darbe

MERAKLA BEKLENEN
“DARBE” FİLMİ
31 TEMMUZDA VİZYONDA

İki güvenlik birimini karşı karşıya getiren ve devlet krizi düzeyine tırmanan hesaplaşmanın öyküsünün anlatıldığı “DARBE”, 31 Temmuz’da vizyonda seyirci ile buluşuyor…
Yapımcılığını TFT Film’in, yönetmenliğini Yasin Uslu’nun üstlendiği, başrollerinde Cansel Elçin, Erdinç Gülener, Öykü Çelik ve Şemsi İnkaya’nın paylaştığı sinema filmi “DARBE”nin kadrosunda ayrıca Ahmet Somers, Denis Capezza, Bülent Alkış, Murat Atik, Fırat Topkorur, Yener Gürsoy, Zafer Kırşan, Oral Özer, Burak Demir, Haluk Cömert, Vural Meriçtan, Bilgihan Birincioğlu ve Kenneth James Dakan yer alıyor. “Darbe” yazısını okumaya devam et