Nalan

GÜNDÜZ KUŞAĞI SİNEMA PERDESİNDE!

SABAH PROGRAMLARINA RAKİP GELİYOR!

Sezonun iddialı komedi filmleri arasında yer almaya hazırlanan ‘Nalan’ projesinin teaser’i sinema izleyicisi ile buluştu.

Açelya Topaloğlu yeni projesiyle şaşırtacak! Sonbaharda vizyona girmesi planlanan ‘Nalan’ filminde başrolü dijital platformlardaki içerikleri ile fenomen olan ve sevilen oyuncu Sergen Deveci ile paylaşan Açelya Topaloğlu, sabah programı sunacak. Sezonun iddialı komedi filmleri arasında yer almaya hazırlanan ‘Nalan’da ünlü oyuncu, sabahlarınızı şenlendirecek. Sinemaseverlere iki saat boyunca kahkaha yaşatacak ‘Nalan’ın oyuncu kadrosunda Açelya Topaloğlu ve Sergen Deveci’nin dışında Berna Koraltürk, Bülent Alkış, Bahtiyar Engin, Birsen Dürülü, Taha Ünal ve Hünkar Nihal Konar da yer alıyor.

Yapımcılığını Ertuğrul Fındık’ın, ortak yapımcılığını Eren Dişli’nin üstlendiği Two Yapım imzalı filmin yönetmen koltuğunda ise ayrıca senaryoyu da kaleme alan Fatih Mutlu oturuyor.

Filmin Konusu:
Sabah programlarının reyting rekortmeni sunucusu Nalan Kazak, bir kaza sonrası 2 yıl ara verdiği programına yeniden başlayacaktır. Bu ilk programa, Nalan’ın eski sevgilisi rap’çi Talat da katılmaktadır. Fakat canlı yayın başladıktan kısa bir süre sonra Nalan’da büyük bir gariplik belirir: Başarılı sunucu, soru sorulduğunda farkında olmadan düşündüğünün tersini söyleyen biri oluverir. Açken “tok”, mutluyken “üzgün” olduğunu anlatır… Övmek istediği birine hakaret eder, öfkelendiği zaman ağzından hoş sözler dökülür… Canlı yayında yaşanan bu krizden sonra kanaldan kovulan ve halk nazarında itibarı sıfırlanan Nalan; içinde bulunduğu tuhaf durumdan kurtulmak için; Talat’ın yanı sıra, ekip arkadaşları yönetmen Ece, doktor Dündar, din alimi İsa, aşçı Meral, YouTuber Sarper ve oyuncu Filiz’in desteğine ihtiyaç duyacaktır