Büyükler 2 – Grown Ups 2

BÜYÜKLER 2
“GROWN UPS 2”

Arkadaşları ve onların çocuklarıyla birlikte olmak için ailesiyle birlikte memleketine taşınan Lenny (Adam Sandler); eskisiyle yenisiyle kabadayılar, çılgın otobüs şoförleri, ayyaş polisler ve partiye dalan kostümlü 400 kişi sayesinde deliliğin peşini bırakmadığını anlar.

Columbia Pictures, bir Happy Madison yapımı olan, Dennis Dugan’ın yönettiği Büyükler 2/ Grown Ups 2’yi sunar. Filmin başrollerinde Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade, Salma Hayek, Maya Rudolph, Maria Bello ve Nick Swardson yer alıyor.Yönetmen Dennis Dugan.  Yapımcılar Adam Sandler ve Jack Giarraputo. Senaryo Fred Wolf,  Adam Sandler  ve Tim Herlihy’ye ait.  Yürütücü Yapımcılar Barry Bernardi ve Allen Covert. Görüntü Yönetmeni Theo Van de Sande, ASC.  Set Tasarımcısı Aaron Osborne.  Editör Tom Costain. Kıyafet Tasarımcısı Ellen Lutter.  Filmin müziği Rupert Gregson-Williams’a ait. Musik Süpervizörleri Michael Dilbeck, Brooks Arthur ve Kevin Grady.

Geri döndüler – Adam Sandler, Kevin James, Chris Rockve David Spade Büyükler 2/ Grown Ups 2’de yaz neşesi için bir araya geldiler. “Büyükler 2 – Grown Ups 2” yazısını okumaya devam et

Büyükler – Grown Ups

BÜYÜKLER / “GROWN UPS”

Yapım Bilgileri

Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade ve Rob Schneider’ın başrollerde olduğu Büyükler/Grown Ups, küçükken iyi arkadaş olan ve Dört Temmuz hafta sonu için aileleriyle birlikte otuz yıldan beri ilk kez bir araya gelen beş erkek hakkında dur durak bilmeyen bir komedi. Kaldıkları yerden arkadaşlıklarına devam eden bu beş kişi, ilerleyen yaşın büyümek anlamına gelmediğini keşfederler.

Columbia Pictures, Relativity Media işbirliğiyle bir Happy Madison yapımı olan Dennis Dugan filmi Büyükler/Grown Ups’i sunar. Filmin başrollerinde Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade, Rob Schneider, Salma Hayek, Maria Bello ve Maya Rudolph var. Yönetmen  Dennis Dugan. Yapımcılar Adam Sandler ve Jack Giarraputo. Senaryo yazarları Adam Sandler & Fred Wolf. Yürütücü Yapımcılar Barry Bernardi, Tim Herlihy, Allen Covert ve Steve Koren.  Görüntü Yönetmeni Theo Van de Sande, ASC.  Prodüksiyon Tasarımcısı Perry Andelin Blake.  Editör Tom Costain.  Kıyafet Tasarımcısı Ellen Lutter.  Müzikler Rupert Gregson-Williams.  Müzik Süpervizörleri Michael Dilbeck, Brooks Arthur ve Kevin Grady.  “Büyükler – Grown Ups” yazısını okumaya devam et