OSMAN SEKİZ

OSMAN SEKİZ

Yönetmenliğini Ezel Akay’ın yaptığı, başrollerini Tim Seyfi, Begüm Birgören ve Kemal Uçar’ın paylaştığı Türkiye’de daha önce bir örneği olmayan son yılların en sıra dışı filmi “Osman Sekiz CGV Mars Dağıtımcılığı ile 01 Nisan’da sinemalarda .

Fantastik, romantik ve eğlenceli Osman Sekiz filmi konusuyla bir ilke imza atıyor.
Türk sinemasında fantastik film kategorisinde bir ilke imza atan Osman Sekiz filmi izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Başrollerini Tim Seyfi, Begüm Birgören ve Kemal Uçar ‘ın paylaştığı ‘Osman Sekiz’; Agorafobi (alan korkusu) hastası bir adamın beş fantastik canavar ile beraber eski bir köşkte yaşarken başına gelen olayları anlatıyor.. Hayatını kullanma kılavuzu yazarak kazanan Osman dededen kalma harap bir köşkte beş canavar ile birlikte yaşamaktadır ve hastalığı nedeniyle insanlarla bir araya gelmekten kaçınır. Canavarlarla yaşamaktan bıkıp usanan Osman daha huzurlu bir yaşam için köşkü satıp taşınmaya karar verip . Ancak bu hayaline kavuşabilmesi için öncelikte birlikte yaşadığı beş sevimli canavar ve Nazlı ile mücadele etmesi gerekir.

“OSMAN SEKİZ” yazısını okumaya devam et

“Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı”

Yapımcılığını ‘Diriliş Ertuğrul’ ve ‘Kuruluş Osman’ projeleri ile Türkiye’de dünyada büyük başarı kazanan Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği sezonun en iddialı yerli filmi ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’nın fragmanı yayınlandı.

Hollywood prodüksiyonlarını kıskandıracak yapım tasarımıyla Türk sinemasında yeni bir dönemi başlatacak Bozdağ Film, ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’nda izleyiciyi Osmanlı Akıncılarının dünyasına götürecek. Film, Türkiye ile birlikte ABD, Kanada, Şili, Meksika, Avustralya, Japonya, Güney Kore, İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda, İtalya, Rusya, Güney Afrika, Hindistan, Endonezya, Malezya, Katar, Şili, Azerbaycan, Kazakistan gibi dünyanın farklı ülkelerinde gösterime girecek.

““Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı”” yazısını okumaya devam et

Cinayet-i Aşk

Cinayet-i Aşk

Konu: Mutlu bir evlilikleri olan Elif ve Selim çifti, hayallerini kurdukları köy evine doğru yola çıkarlar. Güzel hayallerle çıktıkları yolculuk, köy yolunda yaşanan trafik kazası sonrası kabusa döner. Kaza sonrasında zor kararlar alan Selim tüm hayatını değiştirir. Hikâye köye yolu düşen Zeynep ile bambaşka bir hal alır.

Gösterim Tarihi: 28 Temmuz 2017
Dağıtım: Mars Dağıtım
Yapım: Gitassi Ajans
Türü: Korku
Yapım Yılı: 2017
Yönetmen: Ahmet Küçükkayalı
Oyuncular: Funda Bostanlık, Emre Kıvılcım, Gülçin Tunçok, Naşit Özcan