Dehşetin Yüzü 2 – The Nun II

DEHŞETİN YÜZÜ 2 – THE NUN II

8 Eylül’de Korku Seansı evreninin en büyük kötülüğü #TheNun2 (#DehsetinYuzu2) ile geri dönüyor.

New Line Cinema, 2 milyar dolarlık dev Korku Seansı Evreni’nin en yüksek hasılat yapan filmi “Dehşetin Yüzü”nün hikayesinde bir sonraki bölüm olan korku gerilim filmi “Dehşetin Yüzü 2″yi sunar.
Yıl 1956, yer Fransa. Bir rahip öldürülür. Bir kötülük yayılmaktadır. Dünya çapında hit olan filmin devamı, Rahibe Irene’in şeytan rahibe Valak ile bir kez daha yüz yüze gelmesini konu alıyor.
Rahibe Irene rolüne geri dönen Taissa Farmiga’ya (“The Nun”, “The Gilded Age”) Jonas Bloquet (“Tirailleurs”, “The Nun”), Storm Reid (“The Last of Us”, “The Suicide Squad”), Anna Popplewell (“Fairytale”, “The Chronicles of Narnia” üçlemesi) ve (“Dehşetin Yüzü”ndeki rolünü yeniden üstlenen) Bonnie Aarons’ın yanı sıra yetenekli bir uluslararası oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

“Dehşetin Yüzü 2 – The Nun II” yazısını okumaya devam et

Dehşetin Yüzü – The Nun

DEHŞETİN YÜZÜ
“THE NUN”
New Line Cinema’dan çıkan korku gerilim filmi “Dehşetin Yüzü / The Nun”, rekor kıran filmleri dünya çapında seyircilerin ödünü patlatan “Korku Seansı / The Conjuring” evreninin bir başka karanlık köşesini keşfediyor.
Corin Hardy’nin (The Hallow) yönetmenliğini yaptığı ve yapımcıları James Wan ve The Conjuring serisinin tüm filmlerinin yapımcılığını üstlenen Peter Safran olan bu yeni korku festivali, şeytani varlığını ilk kez The Conjuring 2’de gördüğümüz kötü ruhlu rahibe Valak’ın şoke edici kökenine iniyor.
Romanya’da dünyadan uzak bir manastırdaki genç bir rahibe intihar edince, tekinsiz bir geçmişe sahip olan bir rahip ve son yeminini etmek üzere olan bir rahibe adayı, araştırma için Vatikan’a gönderilir. Birlikte bu manastırdaki grubun kötülük dolu sırrını ortaya çıkarırlar. Sadece hayatlarını değil, inançlarını ve ruhlarını da tehlikeye atan ikili, rahibe kılığındaki kötücül bir güçle karşı karşıya kalırlar, manastırda yaşayanlar ve lanetlenmişler arasında dehşet verici bir savaş meydanına dönüşür. “Dehşetin Yüzü – The Nun” yazısını okumaya devam et