After Paramparça – After We Collided

After We Collided / After Paramparça

“İnternetten Çıkan Edebiyat Fenomeni” AFTER serisinin ikinci filmi “AFTER PARAMPARÇA” 18 Eylül’de hayranları ile sinemada buluşacak.
15 ülkede Eylül ayında gösterime girecek filmin fanatik takipçileri sinemaya gitmeye hazırlanıyor.

Serinin ilk film, Nisan 2019’da gösterime girdiğinde Almanya ve İtalya dahil 17 uluslararası ülkede gişede bir numara oldu ve o zamandan beri dünya çapında 70 milyon doların üzerinde hasılat elde etti. Anna Todd’un çok satan romanından uyarlanıp beş kitaptan oluşan kitap serisi Wattpad’de fanfiction olarak başlayıp sonrasında 1,5 milyardan fazla okura ulaşıp geniş bir hayran kitlesi elde etmiştir.

“After Paramparça – After We Collided” yazısını okumaya devam et

“After” 12 Nisan’da Sinemalarda

AFTER
12 NİSAN’DA SİNEMALARDA
DUBLAJ ve ALTYAZI SEÇENEKLERİYLE

DÜNYA ÇAPINDA ÇOK SATAN FENOMEN KİTAPTAN UYARLAMA 1 MİLYARDAN FAZLA OKURA ULAŞTI
MİLYONLARCA BEĞENİ ALDI

Anna Todd’un aynı isimli romanından uyarlama olan “After” ilk olarak 2013 yılında Wattpad platformundan milyonlarca okura ulaştı. Ardından toplam 5 farklı seriye dönüşen ve dünya çapında ün kazanan “After”, Hardin Scott ve Tessa Young adlı iki gencin arasındaki ilişkiyi şimdi de sinemaya taşıyor.
HİKAYE HAKKINDA : Tessa Young (Josephine Langford), çalışkan bir öğrenci, bekar bir anne olan Carol’un, (Selma Blair) sorumluluk sahibi kızı ve lisede okuyan Noah’ın (Dylan Arnold) sadık kız arkadaşıdır. Noah ve Carol, Tessa’yı ilk yılını okuması üzerine üniversiteye bıraktığında, genç kızın tek bir hedefi vardı: İyi bir kariyer yapmak ve mutlu bir yaşam kurması için öncelikle okulda yüksek dereceler almak.

““After” 12 Nisan’da Sinemalarda” yazısını okumaya devam et