Aşk ve Para – One For The Money

Aşk ve Para
ÖZET:
Katherine Heigl, Lionsgate ve Lakeshore Entertainment’ın Aşk ve Para (One for the Money) isimli filminde Janet Evanovich’in tüm dünyada çok satan, on sekiz ciltlik polisiye romanının sevilen kadın kahramanı Stephanie Plum’ı canlandırıyor.

New Jersey’de doğup büyüyen, gururlu bir kadın olan Stephanie Plum, son altı aydır işsiz ve arabasını bir borç tahsildarına kaptırmış. Acilen nakit paraya ihtiyaç duyan Stephanie, son çare olarak gördüğü şeyi yapar: Kefalet senedi veren şirketinde tahsilat ajanı olarak çalışması için kuzenini ikna eder. Evet doğru, bir çift kelepçesi bile yok ve tercih ettiği silah biber gazı spreyi ama bu Stephanie’yi Vinny’nin en büyük borçlusunu yakalamayı kabul etmekten alıkoymaz: Eski polis memuru ve cinayet zanlısı Joe Morelli – evet, lise yıllarında Stephanie’yi baştan çıkarıp terk eden aynı seksi ve karşı konulmaz Joe Morelli.

Morelli’yi enselemek Stephanie için hem intikamını alma hem de kabarık bir çek elde etme anlamına gelecektir ancak Stephanie bu işte kimsenin eline su dökemediği, çekici meslektaşı Ranger’dan tahsilat ajanı olmanın artı ve eksilerini öğrendikçe, Morelli’ye yöneltilen suçlamaların sağlam temelli olmadığını da anlar. İşine burnunu sokan ailesi, cinayete meyilli bir boksör, arka arkaya ölen tanıklar ve Morelli’yi bulduğunda ondan etkilenmesi gibi sorunlar devreye girince, Stephanie’nin yeni işinin düşündüğü kadar kolay olmadığı çok geçmeden ortaya çıkar. “Aşk ve Para – One For The Money” yazısını okumaya devam et

Son Şarkı – The Last Song

THE LAST SONG-SON ŞARKI
TOUCHSTONE PICTURES

“The Last Song-Son Şarkı”
11 Haziran’da Türkiye Sinemalarında Gösterilmeye Başlanıyor

Ünlü yazar Nicholas Sparks’ın (“A Walk to Remember”, “The Notebook”) en yeni kitabından uyarlanan “The Last Song-Son Şarkı”nın konusu, ABD’nin küçük bir sahil kasabasında geçer. New York’ta yaşayan kızına (Miley Cyrus) karşı yıllardır kayıtsız olan bir baba (Greg Kinnear), sahil kasabasına isteksizce gelen kızıyla yaz tatili geçirme şansına kavuşur. Kızıyla yeniden bağlantı kurmaya çalışırken tek ortak yönleri olan müziğin gücüne sarılır.

Touchstone Pictures’ın sunduğu “The Last Song”un yönetmenliğini Julie Anne Robinson üstlendi. Senaryosunu, Nicholas Sparks’ın aynı adlı çok-satan romanından Nicholas Sparks ile Jeff Van Wie yazdı. Yapımcılığını Adam Shankman ile Jennifer Gibgot gerçekleştirdi. Başrollerinde Miley Cyrus, Liam Hemsworth, Greg Kinnear ve Kelly Preston kamera karşısına geçti. “Son Şarkı – The Last Song” yazısını okumaya devam et