LORO

Sinopsis: Son olarak Amerikalı papayı anlattığı The Young Pope dizisiyle tartışma yaratan yönetmen Paolo Sorrentino, bu kez skandallarıyla anılan İtalya eski başbakanı Silvio Berlusconi’nin hayatına göz atıyor. Sorrentino, Loro’da ünlü siyasetçinin hem özel hayatına dokunuyor hem de İtalyan siyasetini hicvediyor. Siyasi kariyerinin yanı sıra ülkesinin en zengin kişilerinden biri olan Berlusconi’nin portresini çizerken çok konuşulan skandalların perde arkasına da bakıyor.

Oyuncular: Toni Servillo, Elena Sofia Ricci, Riccardo Scamarcio, Kasia Smutniak, Fabrizio Bentivoglio
Yönetmen: Paolo Sorrentino
Senaryo: Paolo Sorrentino,Umberto Contarello
Yapımcı: Carlotta Calori, Francesca Cima, Nicola Giuliano, Viola Prestieri
Görüntü Yönetmeni:Luca Bigazzi

“LORO” yazısını okumaya devam et

Kemerlerinizi Bağlayın – Allacciate Le Cinture

FERZAN ÖZPETEK’İN YENİ FİLMİ “KEMERLERİNİZİ BAĞLAYIN”
14 MART 2014, CUMA GÜNÜ VİZYONA GİRİYOR

 “Büyük Aşklar Asla Bitmez”

Başrollerini Kasia Smutniak ve Francesco Arca’nın paylaştığı, Ferzan Özpetek’in yeni filmi “Kemerlerinizi Bağlayın” 14 Mart 2014 Cuma günü ülkemizde vizyona giriyor.

Apulia Film Commission Desteğiyle, Rai Cinema İşbirliğiyle Bir R & C Produzioni ve Faros Film Yapımı olan KEMERLERİNİZİ BAĞLAYIN da 13 yıllık evlilik ve etrafında gelişen olayları konu ediyor.

Kahramanlarının kapıldığı duygusal ’Türbülans’ ve ondan kurtulma çabalarını ele alan filmin senaryosu da Ferzan Özpetek’e ait. Gerçek bir hikayeden esinlenilen filmin çekimleri İtalya’nın güneyindeki Lecce şehrinde gerçekleştirildi. “Kemerlerinizi Bağlayın – Allacciate Le Cinture” yazısını okumaya devam et

Paris’ten Sevgilerle / From Paris with Love

Paris’ten Sevgilerle

TMC FİLM YAPIM SUNAR

İKİ AJAN, TEK ŞEHİR, ACIMAK YOK 25 Haziran 2010’da sinemalarda…

Luc Besson’ın hikâyesinden uyarlama…
TAKEN (96 saat) filminin yönetmeni PIERRE MOREL’den…

Fransa’daki Amerikan Büyükelçiliği’nde görevli James Reece’in (Jonathan Rhys Meyers) Paris’te kıskanılacak bir hayatı ve güzel bir Fransız sevgilisi vardır. Elçilikte CIA için alt düzey bir görevde çalışmaktadır. Ancak tek istediği daha yüksek mertebeli bir ajan olmak ve gerçek aksiyon almaktır. Üst düzey görevli olarak bir işe atandığında, ne kadar şanslı olduğuna inanamaz. Ta ki yeni ortağı özel ajan Charlie Wax (John Travolta) ile tanışıncaya kadar.

Ateş etme meraklısı, nüktedan ve herhangi bir hizbe bağlı olmayan Wax, terörist bir saldırıyı durdurmak için Paris’e gönderilir. Paris’in yer altı dünyasını kurşun yağmuruna tutmaya başladığında James masa başı işine dönmek için can atar. Ne zamanki James peşinde oldukları suç örgütünün hedefinde olduğunu keşfeder, kendisi için dönüş olmadığını anlar. Sonraki 48 saat içinde hala hayatta kalabilmesi için, Wax tek umuttur.

Başrollerini JOHN TRAVOLTA ve JONATHAN RHYS MEYERS’ın üstlendiği nonstop aksiyon komedi tarzı filmin yönetmenliğini Pierre Morel, yapımcılığını ise Virginie Besson-Silla gerçekleştirdi. “Paris’ten Sevgilerle / From Paris with Love” yazısını okumaya devam et