Taşıyıcı 3 / Transporter 3

“Transporter 3”te Frank Martin’i, Marsilya’daki Ukrayna Çevre Koruma Ajansı Başkanı Leonid Vasilev’in kaçırılan kızı Valentina’yı Ukrayna’ya götürme görevini almış buluruz. Valentina’yı alıp Stuttgart ve Budapeşte üzerinden Karadeniz kıyısındaki Odessa’ya götürmekle yükümlüdür.
Yolculuk sırasında Müfettiş Tarconi’in yardımını alan Frank’i sayısız zorluklar beklemektedir. Bir yandan bu işi alması için baskı yapan insanlarla uğraşırken bir yandan da Vasilev tarafından gönderilen ajanlarla başa çıkmak zorundadır.Sürekli alaycı tavır takınan Valentina’nın işbirliği yapmaktan uzak havası da işini zorlaştırır.Hayatlarını tehdit eden birçok saldırıdan kılpayı kurtula kurtula kaçmaya çalışan Frank ile Valentina kısa sürede birbirlerine aşık olacaklardır. “Taşıyıcı 3 / Transporter 3” yazısını okumaya devam et

Natalya Rudakova

“Transporter 3/Taşıyıcı 3” 26 Aralık’ta Türkiye Sinemaları’nda
Filmin oyuncularından Natalya Rudakova ile “Taşıyıcı 3” üzerine yapılan röportaj
Bu filmde rol alışınız nasıl gerçekleşti?
Natalya Rudakova: Sokakta yürürken Luc Besson ile karşılaştım. Benden oyunculuk dersi almamı istedi. Dediğini yapınca herşey yolunda gitti. Oyunculuk beni heyecanlandırdığı gibi ilginç buldum. Sonra seçmelere katıldım ve bu filmin tek kadın oyuncusu olmayı başardım.

Bunlar sadece sokakta yürürken mi oldu?
Rudakova: Evet, işime giderken oldu. Bir kuaförde çalışıyordum. Sokakta yürürken Luc Besson’un asistanı beni durdurdu ve onlarla birlikte bir çay içmemi rica etti. Çay içerken bana oyunculuk dersi almamı söyledi. Çok çok heyecanlandım.

Bu sizin ilk filminiz mi?
Rudakova: Evet ilk filmim… Oyunculuk dersi almaya başladıktan sonra yapmak istediğim işin bu olduğunu fark ettim. Benim açımdan gerçekten heyecanlı bir deneyim oldu. “Natalya Rudakova” yazısını okumaya devam et